Як вибрати курси англійської мови

8-25-2021

Як правильно вибрати курси англійської мови? | ВІКНА. Новини Калуша та  Прикарпаття
 

 

Як вибрати курси англійської мови

Курси іноземної-найпопулярніший спосіб вивчення мов на сьогоднішній день. Здавалося б, такі програми завжди повинні давати результати, але на практиці бувають проблеми. Основні-низький рівень навчання, недостатня кваліфікація викладачів. Тому перше, що ви повинні зробити, – правильно вибрати курси англійської. У великих містах багато студій, шкіл іноземної, так що кожен бажаючий зможе пройти навчання. Ось тільки не кожна школа гарантує високий рівень знань. Також хочемо вам порекомендувати английский для начинающих в Smile School. 

Викладачі: дипломи, сертифікати, досвід

Перевірені мовні школи проводять ретельний відбір викладацького складу. Якщо хочете отримати гарантію компетентності викладача, то вирушайте у велику школу, опціонально мережеву, що має розвинену мережу філій. Для викладачів дитячих центрів плюсом буде наявність додаткових сертифікатів. Деякі центри самостійно проводять навчання і тестування персоналу.

Розклад: ставка на зручність

Сучасні школярі дуже завантажені, іноді навіть надмірно, тому дадуть фору будь-якому дорослому. Ранні підйоми, постійні домашні завдання, курси, репетитори та додаткові заняття – все це витримати нелегко. Так що при виборі школи іноземної дивіться на доступні розклади і можливість підлаштувати уроки з мови під загальний щоденний план. На дорогу має йти до 40 хвилин, краще менше.

Домашні завдання повинні бути

Школи іноземної мови передбачають максимально інтегроване інтенсивне навчання. Тому якщо дитині взагалі нічого ніколи не задають, варто насторожитися. Так, є центри, де відсутні домашні завдання як такі, але це зазвичай школи для малюків, там грають, розмовляють, співають пісеньки. Дітям такий підхід подобається, але спокушатися на рахунок результатів не слід. Так що вирішуйте, що вам важливіше, і шукайте відповідну школу.

Підготував: https://www.linkedin.com/in/dubinin-maksim-ukraine/