Як вибрати фаллоимитатор

10-13-2021

 

Вибрати фаллоимитатор

Вибрати фалоімітатор – не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Також хочемо вам порекомендувати
купить фаллоимитатор. Щоб не зробити покупку, яка розчарує вас надалі, рекомендуємо ознайомитися з даною статтею.

Фалоімітатор-це дуже інтимна річ, до вибору якої потрібно підходити дуже ретельно. Неправильна форма, розмір або діаметр можуть значно вплинути на ваші відчуття – сильно знизити їх або навіть викликати дискомфорт, який точно не сприятиме отриманню оргазму.

У цій статті ми розповімо вам, як вибрати фалоімітатор, який підійде саме вам.

На присоску

Діаметр і розмір: як вибрати, на що звернути увагу?

До процесу вибору необхідного діаметра і розміру фаллоимитатор можна підійти творчо, використовуючи підручні засоби – а можна довіритися власним “окоміру” або підбирати девайс, спираючись на розмір члена партнера.

У ролі підручних засобів можуть виступити (так, це може прозвучати дуже абсурдно) овочі: морквини, огірки або кабачки. Для цього їх потрібно ретельно вимити в теплій кип’яченій воді, потім надіти на довгастий овоч презерватив, обробити його великою кількістю мастила і ввести всередину шляхом проб і експериментів ви визначите той діаметр і розмір, який буде найбільш повно відповідати вашим сексуальним потребам.

Вибираючи фалоімітатор, не забувайте і про мету покупки – адже мастурбація буде вимагати від вас і вашого нового девайса більш активних дій для досягнення оргазму. В цьому випадку виріб може мати більші в усіх відношеннях габарити. А ось в парі, як правило, вибирають іграшку поменше – вона залишає більше місця для маневру головному дійовій особі, вашому партнеру.

На присоску, з мошонкою

Фалоімітатор на присоску

Що вибрати: фалоімітатори або вібратори?

Фалоімітатори і вібратори відрізняються один від одного тільки наявністю вібрації в другому. Останнім часом все більше чоловіків і жінок віддають перевагу саме вібраторам, тим більше що ціна перших і других не сильно відрізняється, а можливостей у вібруючої іграшки більше. До того ж перетворити вібратор в фалоімітатор простіше простого – досить не включати його.

Якщо говорити про функціонал тих чи інших моделей – зверніть увагу на присосок для фіксації на горизонтальній або вертикальній поверхні, це дозволить звільнити руки активного партнера і значно урізноманітнити кількість поз для сексу.

Ще кілька порад щодо вибору фалоімітатора

Нижче ми пропонуємо вам вибрати ваш підлогу і бажаний вид стимуляції, щоб визначитися з девайсом

Жінка

Стимуляція точки g-фалоімітатори з можливістю додаткової стимуляції точки gполная реалістичність розмірів і відчуттів-реалістичні фалоімітатори або вібратори з кібершкіри, моделі з мошонкойанальное проникнення – анальні фалоімітатори або вібраторычлены величезних розмірів – фалоімітатори великих розмірів, величезні вібратори

Реалістичний фалоімітатор на присоску

Фалоімітатор реалістичної форми

Чоловік

Стимуляція простати-масажери для стимуляції простати, анальні вібратори і фалоімітаторианальная стимуляція-анальні вібратори і фалоімітатори

Ми-пара

Обопільна стимуляція-подвійні фалоімітатори різноманітних розмірів і діаметроверотичні ігри один з одним-анально-вагінальні вібратори, набори фалоімітаторів, страпони

Більш детальну інформацію читайте в енциклопедії сексу по слову ділдо.