Як вибрати автомобільну бездротову зарядку

5-31-2021

Автомобильная беспроводная зарядка в подстаканник QINETIQ X9 Car WirelessАвтомобильная беспроводная зарядка в подстаканник QINETIQ X9 Car Wireless

Принцип роботи зарядки

Бездротова зарядка працює за принципом електромагнітної індукції. Панель, на яку можна покласти гаджет для зарядки випромінює електромагнітну енергію. Телефон ловить цю енергію і таким чином заряджається. Також хочемо вам порекомендувати https://www.qinetiq.com.ua/ вибрати автомобільну бездротову зарядку.

Більшість сучасних телефонів підтримують бездротові технології, але якщо ваша модель не підтримує – можна купити знімний механізм для такої зарядки. Він недорогий і досить компактний. Зазвичай, бездротові зарядки випускають виробники смартфонів, але не обов’язково підбирати зарядку під ваш телефон, можна використовувати будь-яку.

Переваги бездротової зарядки

  • пристрій коштує менше, ніж якісний шнур. Від шнура вхід для зарядки в телефоні поступово руйнується механічними рухами. Використовуючи бездротову зарядку ви уникнете цієї проблеми і телефон прослужить вам довше без зайвих втручань.
  • універсальність пристрою. Зарядка підходить і для андроїда і для айфона. Не потрібно користуватися декількома видами підзарядки – девайсом може користуватися вся сім’я, маючи різні моделі телефонів. Бездротовий майданчик універсальний.
  • це зручно. Просто покласти телефон на зарядку в зручне місце – простіше і приємніше, ніж проводити маніпуляції зі шнуром.
  • підходить будь-яким бездротовим пристроям, не тільки смартфонам. У вас є бездротові навушники? годинник? для них зарядка теж підійде. Використовуйте зарядки з декількома котушками – і заряджайте ваші пристрої одночасно.
  • комфорт використання. Встановіть зарядку там, де найчастіше використовується телефон – і ви завжди будете на зв’язку без додаткових дій. Якщо у вас велика сім’я або великий будинок – використовуйте кілька «станцій» для зарядки і вибирайте відповідну саме зараз.
  • немає перегріву батареї, більшість подібних пристроїв розумні, вони розпізнають повністю заряджену батарею і припиняють роботу. Ваша батарея буде справна довше і вам не доведеться її ремонтувати.

Ось переваги бездротової зарядки, які зроблять ваше життя комфортніше і позбавлять від зайвих витрат часу, сил і фінансів.

А чи є недоліки?

Єдиним недоліком бездротових зарядних пристроїв буде те, що вони працюють повільніше ніж шнур, яким укомплектований телефон.

Ще, можливо, вам здасться недоліком трохи менша компактність. Таку зарядку не скласти в кишеню, вона не поміститься. Однак, в сумку або портмоне легко увійде. Але якщо оцінити всі переваги, приходиш до висновку – за даними способом зарядки майбутнє.

Що врахувати при виборі бездротового зарядного пристрою?

Головне що варто врахувати при покупці зарядки – це потужність. Вона повинна збігатися з можливостями пристрою, з яким йому належить працювати. Зазвичай, бездротові зарядки випускають виробники смартфонів, але не обов’язково підбирати зарядку під ваш телефон, можна використовувати будь-яку.

Ось переваги бездротової зарядки, які зроблять ваше життя комфортніше і позбавлять від зайвих витрат часу, сил і фінансів. Присвятіть весь свій час і думки сім’ї та улюбленій справі, не відволікаючись на побутові нюанси.