Як вибрати антивірус

4-27-2021

На форумах і в блогах частенько можна побачити питання, заданий від різних користувачів – який антивірус краще? але відповідь не завжди буває зваженим і чітким, практично завжди користувачі рекомендують саме той антивірус, яким користуються самі. Звичайно, ви можете прочитати всю наявну інформацію в інтернеті, різні огляди, і вже по ним визначити того, “самого-самого”, який завжди буде стояти на сторожі здоров’я вашого комп’ютера. Однак, навіть це не гарантує того, що той чи інший антивірус оптимально підійде саме вам. Мета нашої статті-допомогти вам у виборі, і ми надамо кілька простих рекомендацій. Також хочемо порекомендувати сайт https://ua.softlist.com.ua , на якому ви знайдете найкращі антивіруси та багато цікавих программ для Вашого пк.

Деякі думають, що, безкоштовний антивірус для android завантажити (кілька версій), вони подвійно, або навіть втричі, збільшать його ефективність. Але це не так. Для оптимального функціонування вашого ” залізного друга “у вас повинна бути встановлена тільки одна антивірусна програма, інакше може виникнути ситуація конфлікту різних антивірусів один з одним, як і” поїдання ” антивірусною програмою ресурсів вашого комп’ютера. Але як же вибрати найнадійніший антивірус, якщо не можна встановити відразу кілька?

Незважаючи на гадану складність питання – на ділі захист від комп’ютерних вірусів набагато простіше. Компанії, які займаються розробкою програм проти вірусів, зазвичай, обмінюються знайденими шкідливими кодами один з одним. А це означає, що в 99% випадків їх бази однакові. Якщо говорити простою мовою-все антивірусні програми знаходять приблизно однакову кількість шкідливого коду! тому вибирати антивірус треба не за кількістю вірусів в базі, а за суто особистим уподобанням.

Ось основні вимоги людей при роботі з антивірусними додатками:

Не так вже й багато вимог у звичайних користувачів, чи не так? саме за цими критеріями необхідно вибирати антивірусну програму, яка підійде саме вам. Тому рекомендуємо знайти пару-другу програм, що борються з вірусами, і попрацювати з ними в демо-режимі (демо-режим – демонстраційний варіант, призначений для ознайомлення користувача з програмою до її покупки). Так ви зможете підібрати варіант, відповідний за вашими критеріями відбору, що в майбутньому, безсумнівно, допоможе вам в розумінні того, чого ж ви хочете від антивіруса.