Як виграти в ставках на CS:GO

11-8-2019

Не варто ставити All – in на коефіцієнти типу 1, навіть матчі з явним фаворитом можуть закінчиться непередбачувано. Чому не варто цього робити. Все дуже просто, навіть найсильніша команда може програти дуже слабкою і від цього ніхто не застрахований, на гру впливають багато чинників і врахувати все не можна. Т Також хочемо вам порекомендувати кращий сайт на якому ви змржете робити ставки на гру CS:GO https://csgo-bett.com, на цьому сайті дуже легкий та привабливий інтерфейс, також вони дають вискоці кофіціенти, немає проблем з виводом грошей, я сам ставлю на гру CS:GO на цьому ресурсі, та усім рекомендую. Team A думають, що вони зможуть легко перемогти і навіть не підготувалися до гри, а Team B знає, що вони грають проти сильної команди і добре підготувалися, знають як вони грають і налаштувалися на гру. У підсумку Team A програють через підготовку до матчу, а Team B радіє перемозі.

Я раджу такі матчі, тому що з таких матчів сильно не піднятися, а ось програти можна легко і дуже багато.
Висновок: перше правило ставок-ніколи не ставити All-in, а найкраще ставити максимум 10% від суми Вашого банку.
Не варто ставити більше 10% на події тільки для однієї команди, тому що якщо вони програють, то програє всі зроблені ставки.

Висновок: друге правило ставок — не ставити більше 10% на події для однієї команди.
Бувають такі дні, коли ви робите ставки, але вони не заходять і з цим нічого не поробиш. У кожного є «вдалі» і «не вдалі дні. Потрібно відчувати такі дні і користуватися цим. Коли у тебе не зайшло 3 – 4 ставки, то варто зупиниться і продовжити на наступний день або через кілька. А якщо ж у тебе зайшло 3 – 4 поспіль, то можна підняти суму ставок, можливо це твій день.

Висновок: третє правило ставок-вміти зупинитися в разі декількох поразок поспіль і зробити перерву.
Перш ніж зробити ставку потрібно все проаналізувати, добре подумати, а тільки потім робити ставку.
Висновок: четверте правило ставок — спочатку аналізуй матч, а потім роби ставку.

Думаю вам допоможе моя статья, бажаю вам успіхів, та великих перемог, аналізуйте, та робіть ставки правильно.