Як виграти в Gorilla

10-26-2019

Зірвати великий куш в ігровому автоматі бажає кожен азартний гравець. Але як це зробити? Ми вирішили розповісти вам про те, як виграти в ігровий автомат Gorilla, використовуючи різні стратегії гри. Прочитайте нашу статтю, яка допоможе вам збільшити шанси на перемогу. У ній ви знайдете тільки достовірну інформацію і дізнаєтеся, як виграти в слоті.

Рекомендуємо казино с бонусом без депозита

А ще у нас є розкриті секрети ігрового автомата Gorilla і представлені рекомендації від тестера. Обов’язково прислухайтеся до його порад, щоб отримати максимум прибутку і задоволення від онлайн-слота.

Відгук тестера
Перше, що хочу відзначити – не Ганяйтеся за головним призом. Ймовірність заповнення всіх осередків символом Горила занадто низька. Якщо будете грати за максимальною ставкою, ризикуєте залишитися без депозиту. А ще слот не подарує яскравих емоцій. Виберіть оптимальну ставку, яка не перевищує 1 кредиту на лінію. При такій ставці вас чекають невеликі, але стабільні виплати. Великі виграші ви можете виграти в слоті, запустивши фриспины. До речі, вони активуються досить часто. Обов’язково дочекайтеся їх і не пошкодуєте. Тепер ви маєте велике уявлення про те, як виграти в ігровий автомат Gorilla і не втратити велику частину свого банкролла.

Статистика виграшів і бонусів в слоті
Волатильність – 5,39 з 20 (середня).
Дисперсія в слоті – середня.
Довжина циклу – середня.
Рейтинг ігрового автомата для вейджера – 5,64 з 10.
Частота випадання бонусу – статистично кожні 229 спінів.
Імовірність активації бонусних безкоштовних ігор-0,44%.
Імовірність хіта (будь – якого виграшу) – 26,99%.
Розподіл виграшів – 69% в основній грі і 31% в бонусі.
Максимальний виграш під час тестів – 186 ставок.
Середній виграш з бонусу-64x.
Відсоток виграшу (RTP) 95.09% не дозволяє отримати позитивне очікування виграшу.
Секрети ігрового автомата:
Діапазон ставок. Ігровий автомат наділений високою волатильністю. Значить високооплачувані призові комбінації випадають рідко, тому не слід грати по-крупному і ставити більш 75 кредитів на спін. Вже дуже великий ризик не відігратися. Звичайно, ви можете експериментувати зі ставками. Хоча краще грати за ставкою середнього розміру, що дорівнює 50 кредитами. Але слід враховувати і розмір вашого депозиту. Він повинен бути в 1000 разів більше обраної вами ставки.
Безкоштовні обертання. Багато хто думає, що поступове збільшення кількості диких символів в режимі фриспинов не впливає на виграш. Але це не так, саме завдяки диким символам можна зірвати великий куш. На запуск вільних ігор ви не зможете вплинути, оскільки три скаттер-символу випадають в будь-якому спині. Зміна розміру ставки та інші дії не впливають на даний ігровий автомат.
Ризикніть виграшем. Подвоювати виграші в ризик-грі можна до п’яти разів поспіль. Але не варто цього робити. Краще пробувати збільшувати виплати, розмір яких не великий і не більше двох разів поспіль. Адже шанси на перемогу і програш рівні.