Як відремонтувати ноутбук

6-14-2019

У багатьох зараз є ноутбуки або нетбуки. При першій же поломці багато хто звик відразу ж дзвонити в Сервісні центри. Люди розумніші почнуть шукати вирішення проблеми в інтернеті або питати у знайомих. При цьому більшість поломок можна відремонтувати вдома, використовуючи підручні засоби. Хочемо порекомендувати ремонт ноутбуков

Вступ

Теоретично можна полагодити абсолютно будь-яку поломку. Однак не кожен зможе полагодити ноутбук. І тут справа не в умінні (в інтернеті є багато інформації), а в страху погіршити ситуацію. Саме тому діти краще освоюють комп’ютер, ніж дорослі, так як вони (діти) не бояться натискати на всі кнопки підряд і колупатися в техніці викруткою.

Якщо ви боїтеся погіршити ситуацію, то краще звернутися до професіоналів. Досить вбити в пошуковик фразу ремонт ноутбуків виїзд з зазначенням вашого міста, і ви знайдете сотні фірм по ремонту ноутбуків. Єдине, на що хочу звернути увагу – це професіоналізм таких сервісів.

Не всі поломки можна полагодити вдома, а тому ваш ноутбук можуть забрати на тиждень або навіть на місяці. У великих крутих фірмах, вам дадуть на час ремонту інший ноутбук (але таких фірм по пальцях перерахувати).

Що зламалося?

Очевидно, що перш ніж щось лагодити – потрібно зрозуміти що зламано. При цьому причина поломки не завжди буває ясна. Наприклад, не працює у вас клавіатура, а причина виявиться в материнській платі. Або ще гірше: ноутбук просто не включається. У більшості випадків, система видає будь-яку помилку. Ось саме на це вам і потрібно орієнтуватися.

Завжди користуйтеся пошуковими системами! Навіть професійні ремонтники не всі про все знають, а в інтернеті можна знайти відповідь практично на будь-яке питання.

Існує два види поломок: програмні і проблеми обладнання. Програмні лікуються шляхом відкату системи, перевірки на віруси або встановлення/видалення драйверів і т. д. Дана стаття присвячена проблемам з обладнанням.