Як вибрати жіночі кросівки!!!!

7-9-2019

Зима – холодна пора року, в яку прийнято носити теплий одяг і взуття. У хід йдуть чоботи і черевики, але виявляється в найлютіші морози можна ходити в кросівках, безумовно, якщо ці зимові кросівки. Також хочемо вам порекомендувати https://dpbukin.com/

Утеплені кросівки роблять зі спеціального матеріалу , який кріпиться між зовнішнім шаром кросівок і підкладкою. Цей матеріал воднонепроницаем, він прекрасно дихає і забезпечує необхідну теплоізоляцію. У таких кросівках не холодно навіть при низьких температурах.

Вибираючи кросівки на зиму, подивіться, чи є у них неопреновий носок всередині.Мікропористий синтетичний каучук неопрен чудово зберігає тепло і не дасть волозі проникнути всередину, він дуже довговічний і при цьому не дає розмножуватися хвороботворним бактеріям. В якості підкладки може бути використаний штучний хутро. Штучне хутро чудово зігріває, тканина шерпа з одного боку імітує замшу, а з іншого штучне хутро і чудово тримає тепло. Матеріал PrimaLoft Silver служить замінником пуху, він добре сохне і не пропускає вологу, такі кросівки мало важать, дуже важливо, щоб зимове взуття не була громіздкою. Кросівки з підкладкою знадобляться, якщо ви більшу частину часу плануєте проводити на морозній вулиці. Якщо ж ви вибираєте кросівки для тренувань у спортивному залі або будете пересуватися по місту в основному в машині, то можна вибрати зимові кросівки без утеплювача.

Зимові кросівки повинні мати правильну підошву. Помічено, що саме підошва є слабким місцем багатьох зимових кросівок. Матеріал з якого вона зроблена повинен містити добавки, які не дадуть підошві смерзнуться і тріснути під час морозів. У рельєфі підошви повинні бути опуклості і поглиблення, які не дадуть посковзнутися на льоду. Вибирайте кросівки з товщиною підошви більше одного сантиметра.
Зараз на ринку досить багато підробок під фірмове взуття, тому для того, щоб бути впевненим в тому, що ви купуєте оригінальні зимові кросівки , врахуйте наступні рекомендації. Зверніть увагу на стікер, який прикріплений до внутрішньої сторони язичка, він повинен розташовуватися строго посередині деталі і на ньому має бути зазначена дата виготовлення, код партії, заводський номер, артикулярный номер і унікальний код. Код партії на стікері повинен бути однаковим з кодом, який вказаний на коробці. Перевірте коди на правому і лівому кросівку. Якщо вони збігаються, то перед вами підробка, в фірмового взуття коди різні.
Купуйте зимові кросівки і ви завжди будете в теплі і комфорті.