Як вибрати японські штори

12-21-2018

Как выбрать  японские шторы
У салоні штор «Алсер» можна замовити японські штори в Киеві. Шиємо штори по індивідуальному дизайну зовсім недорого. Виготовимо японські штори, які стануть гідною прикрасою будь-якого інтер’єру.Японські штори — лаконічний і по-східному елегантний варіант оформлення вікна. Їх ще називають «панельними», так як вони представляють собою систему полотен, об’єднаних загальним багатошаровим карнизом. Японські штори зручні і функціональні. Вони легко знімаються для прання, так як кріпляться до карнизів з допомогою липучки.
Також хочемо вам порекомендувати изысканное решение

Різновиди японських штор

Японские штори розрізняються за типом розсування. Вони можуть відкриватися:від центру до сторін;вправо або вліво.Штори в японському стилі можуть бути виконані з різною кількістю полотен і ліній карниза. Зазвичай до одного карниза кріпиться від трьох до п’яти струн. Звичайні карнизи для японських штор не підходять.

Як вибрати японські штори?

Важливий критерій вибору штор — їх відмінне поєднання з будь-яким типом приміщення. Вони гармонійно виглядають як у робочому кабінеті, так і в спальні.Висота і розмір штор залежать від ваги обраної тканини.

Кольорова гама — від стильового рішення приміщення.

Тканина для японських штор

Японские штори виготовляються з натуральних матеріалів, найчастіше з бавовни або льону. Іноді для їх пошиття використовується поєднання кількох тканин, що мають різну текстуру і прозорість. Останнім часом все частіше зустрічаються штори з матеріалів, що мають ненатуральну основу. Як правило, такі штори і коштують дешевше.Зазвичай для японських штор використовуються кольори, характерні для живої природи. Нерідко можна побачити штори із зображенням рослин, дерев, птахів. Ефектно виглядають японські штори з великими малюнками.Зразки тканин для японських штор можна подивитися в нашому каталозі.
Застосування японських штор в интерьере

Японские штори найчастіше замовляють для оформлення великих вікон. Вони відмінно вписуються в приміщення, оформлені в стилі мінімалізму і авангардизму. Іноді дизайнери експериментують і використовують змішані прийоми, оформляючи інтер’єр приміщення в західному стилі, а вікна і дверні прорізи — у східному.

Конструктивно японські штори нагадують жалюзі та можуть бути підняті вгору вручну з допомогою бічних шнурів або автоматично за допомогою пульта управління. На відміну від жалюзі японські штори можна кріпити на стіни, вікна і двері. Професіонали салону «Алсер» в Киеві допоможуть визначитися з вибором японських штор, проконсультують з питань догляду та експлуатації. При необхідності виконають заміри і зроблять установку. Ціна готового виробу буде залежати від розміру, фасону, матеріалу і наявності супутніх послуг.