Як вибрати Xiaomi Mi 8 Pro

6-13-2019

Как выбрать Xiaomi Mi 8 Pro Функція розблокування за допомогою вбудованого в дисплей сканера відбитків пальців Mi 8 Pro, зазначена на сторінці з описом пристрою, може бути недоступна прямо «з коробки» для пристроїв, проданих у перших партіях, і буде додано пізніше в майбутніх оновленнях вбудованого ПО. com) для отримання детальної інформації про оновлення даної функції. Також хочемо вам порекомендувати https://stylus.ua/smartfony/lineyka:mi8-pro_proizvoditel:xiaomi/

За прозорою задньою панелью можно розгледіти злиття краси технологій та художнього мистецтва.
Завдяки використанню двох діапазонів частот L1 і L5 під час позиціонування, навігація у великих містах більше не проблема. Моє місцезнаходження вказано вірно, дотримуйтесь маршруту, щоб знайти мене.
Повністю оновлений ігровий досвід: Покращена стабільність частоти кадрів і деталізація зображення.
Великі, світлочутливі 4 мкм пікселі і автофокус Dual PixelДелайте знімки миттєво, навіть у темряві.
На підставі оцінки DxOMark камери смартфона Mi Смартфон Mi 8 Pro і звичайна версія Mi 8 оснащені ідентичними модулями камери.
Фронтальна камера з повністю оновленим 3D Beautify. Фактичні функції та інші дані можуть відрізнятися в залежності від моделі пристрою. сторінку специфікацій для отримання інформації про інших моделях; Співвідношення площі дисплея до площі корпусу пристрою може змінюватись в залежності від використовуваного способу вимірювання. Якщо на сторінці пристрої Mi 8 Pro не вказано інше, всі дані ґрунтуються на результатах тестів лабораторій Xiaomi, специфікації пристрою і даних постачальників. Дані тестування можуть незначно відрізнятися в залежності від виду тестування і середовищ тестування. Всі показники, зазначені на сторінці опису пристрою, наведені тільки для ознайомлення і можуть не відображати фактичні характеристики пристрою.