Як вибрати ШОЛОМ ДЛЯ ЄДИНОБОРСТВ

7-15-2020
Шлем боксерский Everlast BO-8268-R (S,M,L)

Ми розповімо, як правильно вибрати шолом для боксу: з яких матеріалів, якоїсь конструкції, для яких цілей. Визначимо розміри і зручність використання.

Вирішили зайнятися боксом — правильно підберіть боксерський шолом. Крім правильної техніки, шолом — це основа для збереження здоров’я. Інакше ви ризикуєте не тільки потерпіти невдачу в бою, але і отримати серйозні травми та синці на обличчі. Також хочемо вам порекомендувати www.ekipirovka.in.ua шоломи для боксу.

Примітно, що всі професійні боксери на своїх тренуваннях-спарингах використовують шоломи в обов’язковому порядку. Це і Майк Тайсон, і Менні Пакьяо, Сауль Альварес, Флойд Мейвезер. Так, на професійній арені вони виступають без шоломів, але це вже інший рівень, інші умови і критерії.

Завжди надягайте якісний і правильно підібраний боксерський шолом для тренувань. Це ваша безпека. Захистіть себе від струсів мозку, переломи носа і множинних гематом. А що стосується боксу для дітей, юніорів та юнаків, то дитячі боксерські шоломи обов’язково використовувати навіть на змаганнях.

Вибирайте шолом для боксу за його типом, виходячи зі ступеня захисту і площі закритій частині особи.

Види боксерських шоломів

Тренувальний шолом (мексиканський стиль)

Передня сторона виробу щільно прилягає до чола і закриває всю поверхню щік. Шолом застібається на підборідді, на цій частині немає захисного шару, що є недоліком для цього типу шолома.

Такі моделі поєднують в собі високий ступінь захисту і легкості. Виріб не відчувається на голові, не викликаючи почуття дискомфорту. Мексиканські шоломи підходять для боксу і багатьох видів ударних єдиноборств.

Вибирайте шоломи з вигнутими вилицями, які повторюють форму особи. Такі елементи не випирають і не закривають бічний огляд спортсмена.

Зверніть увагу: щоб «мексиканець» надійно захищав вуха — для цього підійдуть спеціальні амбушюри і вставки-поперечини. Такі поперечини дуже важливі під час тренувань, коли боєць завдає недокрученный удар долонею. Фактично він не дістає рукою до вуха, але створює ударну повітряну хвилю. Така хвиля здатна пошкодити барабанну перетинку.

Шолом з бампером

Відрізняється від інших горизонтальним розташуванням захисної поперечини. Виріб закриває лоб, щоки і ніс, однак, зважаючи виступає поперечини на носі спортсмен втрачає огляд знизу. Тому шолом з бампером не підійде для спарингів, де використовуються удари ногами (наприклад, в тайському боксі).

Шолом повністю не закриває підборіддя, що вчить новачка правильно ховати його під час бою. Такий вид шолома максимально оберігає вас від травм. Це особливо важливо спортсменам, раніше ламавши ніс або мають хронічні захворювання носа та при-носових пазух.

Шолом створений на основі міцного каркаса, який додає захист для особи. Вибирайте гнучкий каркас, який в будь-який зручний час ви зможете підігнати під свою форму обличчя.

Боксерський шолом із захистом чола, щік і підборіддя

Універсальний варіант для тренувань. Вибирайте шолом з покращеною захистом підборіддя, в якій ви мінімізуєте ризик пропустити випадкові удари бійця під час різних маневрів.

Якщо вам важливо з’являтися в повсякденному житті без синців під очима, вибирайте саме його. Збільшена захист щік закриває кістки під очима, що вбереже вас від появи гематом.

Хоч в боксі і заборонені удари в потилицю, на тренуваннях вони можуть статися, особливо в спарингах з новачками, які часто промахуються.