Як вибрати шерстянную жилетку

5-13-2019

Как выбрать шерстянную жилетку
За рахунок унікального властивості верблюжої шерсті, антистатичності, гарантовано нейтральне ставлення до статичної електрики і техноагрессии від різних електроприладів. Міститься в волокнах верблюжої вовни ланолін – найкращий природний засіб для профілактики радикуліту і серцево – судинних захворювань. Споконвіку шерсть монгольських верблюдів славилася своїми цілющими властивостями. Мабуть, верблюжа шерсть займає лідируючу позицію серед матеріалів для виготовлення теплою, а головне, що володіє суто позитивними характеристиками одягу. Основна відмінність вовни верблюда від інших матеріалів, полягає в наявності полого волосся, за рахунок якого і досягається настільки якісний зігріваючий ефект. Одяг з вовни верблюда, яка з’явилася на сучасному ринку, завоювала неймовірну популярність. Безрукавки з вовни верблюда, шкарпетки, тапочки, шапки, рукавиці і шалики, присутні в гардеробі багатьох людей. Одяг з вовни монгольських верблюдів справді дихає і має здатність вбирати вологу. Вовна верблюда гіпоалергенна— шкіра не піддається роздратуванню, т. всі неприємні відчуття жорсткості і колючості мінімальні. Верблюжа шерсть також надає позитивний ефект на весь організм в цілому і допомагає вам у лікуванні, а також профілактики багатьох хвороб. Як бачите, існує маса причин, які вказують на необхідність покупки одягу з вовни верблюда. До того ж, такий одяг володіє естетичним зовнішнім виглядом, вона зносостійка і відмінно поєднується практично з будь-яким предметом одягу, а її вартість приємно здивує споживачів. Для виробництва жилета використовується м’яка верблюжа шерсть без грубого ворсу.
Також хочемо вам порекомендувати безрукавки из шерсти
В’язана Безрукавка, на гудзиках, з верблюжої вовни Складу. Для виробництва жилета використовується м’яка верблюжа шерсть без грубого ворсу.
В’язана Безрукавка, на гудзиках, з верблюжої вовни Складу. Безрукавка в’яжеться з м’якої верблюжої вовни. Унікальна властивість верблюжої вовни зак. Завдяки унікальним властивостям верблюжої шерс. М’який теплий жилет шиється з тканинного вовняного полотна. Полотно відрізняється міцністю, не п.