Як вибрати роботу в Чехії для студентів

12-7-2018

Как выбрать работу в Чехии для студентов
Наші клієнти часто запитують: “чи Можна працювати під час навчання за кордоном?”. Відповідаємо! Звичайно, можна. Варіантів підробки досить багато. Куди вдасться влаштуватися саме Вам, залежить від знання мови, особистих якостей і країни, де Ви навчаєтеся. Найчастіше студенти працюють продавцями, кур’єрами, покоївками, вантажниками, або посудомойщиками. Може попастися і більш цікава і високооплачувана робота. Приміром, на стійці реєстрації в готелі. Хороший варіант підробітку – офіціантом у барі чи ресторані. Там у Вас будуть ще й чайові, які часто перевищують оклад.
Також хочемо вам порекомендувати работа в Чехии для студентов
По-перше, роботу можна знайти на дошці оголошень. По-друге, практично у всіх вузах є центри з працевлаштування. У них є своя база вакансій. Такі центри не тільки допомагають студентам з пошуком роботи, але і дають поради щодо складання резюме та проходження співбесіди. Також, Ви можете переглядати спеціальні вкладки в місцевих газетах та в інтернеті.
Великобританії та Ірландія. Не так давно в Британії були прийняті нові реформи в системі освіти. Завдяки їм, студентам стало простіше працювати під час навчання. У деяких вузах є навіть оплачуване стажування. Що стосується середньої заробітної плати, то в годину студенти заробляють 6-8 фунтів. В Ірландії право на роботу мають не тільки студенти, але і слухачі мовних курсів. Влаштуватися можна на неоплачуване стажування в престижній компанії, або підробляти в магазинах, кафе, автозаправках і т. д. Мінімальна ставка за годину – 6 євро. В обох країнах, у навчальний час можна працювати 20 годин на тиждень, а в канікули – 40 годин.
Знайти роботу не складно. На дошках оголошень є багато вакансій для студентів. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що не всі роботодавці пропонують офіційне працевлаштування. Іноземним студентам краще не погоджуватися на такий варіант. Якщо Вас зловлять”, то не тільки виженуть з університету, але і швидше всго депортують.
Чехія. У Чехії студенти можуть працювати необмежену кількість годин. Головне, не нехтуйте навчанням. Середня зарплата становить 2-4 $. Для пошуку роботи потрібно скласти резюме чеською мовою. Шукати вакансію, як і в інших європейських країнах, починайте з дощок оголошень. Також є спеціальні сайти (наприклад, prace.cz, або jobs.cz). Шукайте роботу на неповний день — brigady. Також не ігноруйте соціальні мережі. У фейсбуці є багато груп з пошуку роботи.