Як вибрати подарунок

9-3-2019

Как выбрать подарок
Вибір подарунка – це вічна проблема, яку варто вирішувати так само, як і будь-яку іншу бізнес – проблему, застосовуючи прості і логічні правила.
Також хочемо вам порекомендувати магазины подарков харьков
Стів Сельзер, дизайнер і креативний директор Frog, написав простий і виразний мануал по вибору подарунка, заснований на особистому досвіді і побудований на прикладі ручки Parker. І зовсім не обов’язково бути художником або творцем, щоб знаходити подарунки, якими порадіє одержувач. Досить підійти до справи розумно і з душею. Найкращим подарунком, який він коли – небудь дарував, Стів називає ручку Parker 51, яку він вручив своєму другові — типовому вченому, який звик носити класичні костюми і кейс з шкіри. Ручка — все, чого не вистачало для завершення образу (принаймні, саме так вирішив Сельзер). Знайдіть “таємне” бажання Безглуздо питати у одержувача, чи не хоче він “щось” у подарунок. Навіть якщо потенційний одержувач подарунка відповість “так” на вашу пропозицію — сюрпризу не буде. З тим же успіхом і ефектом ви могли б вручити гроші. Подумайте, що чоловік міг би хотіти, і що він при цьому ніколи не купить собі самостійно — хоча б тому, що ще не здогадується про свою потребу. Талант “вгадувати” такі бажання приходить з досвідом і вимагає уважності, цікавості і вміння відчувати інших людей. Постарайтеся максимально вжитися в образ іншого і уявити, що б ви хотіли отримати в подарунок самі. Даруйте якісні і функціональні подарунки У прикладі Стіва Parker 51 був не “старомодною” ручкою — це була “найбажаніша і якісна ручка всіх часів і народів”. Справа не в тому, що вона дорога або стильна — вона найкраща в своєму класі. Не обов’язково вибирати найдорожчу річ з можливих. Даруйте найкращу та найякіснішу. , які — на відміну від щастя — водиться на магазинних полицях.
Як бути патріотом в холод.
Українська фарма зростає в три рази швидше за економіку.
Апокаліпсис через зміну клімату станеться за 30 років. Наша мета: допомогти вам досягти успіху в бізнесі і побудувати власну кар’єру, дотримуючись розумний баланс роботи та особистого життя. Тут ви отримаєте інформацію, необхідну для роботи і для чудового уїк – енду. Підпишіться на наш дайджест, і щотижня отримуйте нові знання в поштову скриньку.
Ми використовуємо файли cookie, щоб поліпшити ваш досвід, як користувача ресурсу і проаналізувати наш трафік, щоб поліпшити цей сайт.