Як вибрати онлайн ставки на футбол

8-19-2019


Детальний опис всіх великих видів спорту з особливостями букмекерських ставок. На що варто звернути увагу, варто занурюватися в аналітику по обраному спорту. Також хочемо вам порекомендувати https://gorillabet.com/ . Робити наголос на мало великих спортставок або багато дрібних.

Світ спорту, як і світ ставок, величезний і дуже різноманітний. Звичайно ж, всі вони з різних причин не представлені в лініях букмекерських контор, але з кожним днем їх представництво зростає, і поряд з розписом провідних спортивних подій з’являються ставки на кінний спорт, керлінг і навіть дартс з шахами. Тим не менш, є види спорту, які завжди були і завжди будуть самими популярними і привабливими для гравців у букмекерських конторах.

Заробляти гроші з допомогою ставок на прогнози змагань люди почали давно: ще стародавні римляни ставили на того чи іншого гладіатора. У 18 – му столітті Англія внесла корективи у зміст цього процесу і дала світові нову професію – букмекер (слово book перекладається як «ставка», а make − «робити»). Букмекерство почалося з перегонів і рисистих перегонів коней, збирали стадіони, і ставками не було числа – на них люди ставали багатіями і розорялися дотла.

В кінці 19 – го століття з’явився новий об’єкт букмекерів − футбол, преса підігрівала пристрасті, публікуючи статті про майбутні матчі з прогнозами на можливий результат. Виникли численні букмекерські контори, вони укладали з гравцями парі, приймали грошові суми і видавали виграш, отримуючи за послуги відсоток. Так відбулося об’єднання двох протилежних за духом явищ – спорту і грошей. у Парижі тоталізатор (спочатку так називалося лічильник на скачках для показу результатів забігу і суми), принцип дії якого схожий з лотереєю, але виграш визначається інтуїцією учасника, а не з волі випадку.

Поява інтернету безмежно розширило поле діяльності для букмекерів. Ставки робляться з будь-якого пристрою, що має вихід в мережу, на багато видів спорту та змагання.
Спеціальні сайти пояснять потенційному гравцеві послідовність дій для видів ставок, підкажуть рейтингові букмекерські контори, ознайомлять з новинами і найближчими подіями. Поповнити рахунок і вивести кошти можна з допомогою електронних гаманців.

Якщо вам посміхнулася удача, і ви побачили в ставках джерело доходу, варто звернути увагу на послуги, що надаються школами беттінг (bet − англ. «ставка»), де вас навчать діяти правильно і отримувати серйозні результати. Але не варто забувати: спортивний беттінг передбачає наявність достатніх знань у галузі спорту.
Якщо до цим двом складовим добавитс я вміння комплексно аналізувати фактори (місце проведення змагань − у гостях чи вдома, мотивація команди, погода та інші), то зусилля увінчаються успіхом.