Як вибрати надійного брокера

12-18-2019

Зрозуміло, за послуги брокерських організацій доводиться платити. Зазвичай розмір комісійного збору становить 0,5% до 10% від суми кредиту (це залежить від типу і величини кредиту). Так що слід подумати про те, чи дійсно без їх допомоги не можна обійтися. Ясно, що якщо позичальникові відмовили вже в декількох банках, а витрачати час на малоперспективна відвідування інших кредитних установ йому не хочеться, то допомогти може тільки брокер. Якзщо Ви шукаете найкращого брокера , то рекмендуемо на сайті подивитися Forex список форекс брокеров , тут найкращі брокери

Позичальникові, який ще не намагався звертатися в банк і не повністю відповідає стандартним вимогам кредитних установ (наприклад, наявність судимості або відсутність офіційного підтвердження доходу), взяти кредит без сторонньої допомоги практично нереально. Брокери можуть домогтися надання кредиту такому клієнту на абсолютно законних підставах завдяки особистим зв’язкам в конкретній банківській організації.

Однак потрібно враховувати, що брокери найчастіше відмовляються надавати допомогу клієнтам, які збираються взяти кредит у розмірі менше ста тисяч рублів, так як величина їх комісійних буде в таких випадках дуже мала. Крім того, у зв’язку з молодістю російського ринку послуг кредитних брокерів в даний час на ньому діє безліч різних шахраїв.

Тому не слід телефонувати за телефонами, які вказані в розклеєних на парканах оголошення обіцянками вирішити проблему з отриманням кредиту без застави та поручителів за одну годину. Необхідно також відмовитися від послуг брокерів, що пропонують позичальникам «поділити» великий кредит «на двох» або надати в банківську установу підроблені документи. Подібні дії можуть призвести до наслідків, які набагато гіршими, ніж відмова банку у видачі кредиту.