Як вибрати мовний табір

6-28-2018

Щовесни, коли заняття в школі підходять до кінця, а попереду дітей чекають літні канікули, перед батьками постає серйозне питання: “Як організувати захоплюючий і корисний річний дозвілля для своєї дитини?” Багато батьків обирають дитячі табори, в яких їх нащадок буде вчасно нагодований, покладений спати і його вільний час буде сплановано і організовано професійно підготовленими для роботи з дітьми педагогами. Але батьки також замислюються про небажане перерві в освітній програмі своїх дітей і як наслідок безтурботного відпочинку дитину влітку ? повна не підготовка його до початку навчального року у вересні, яка вимагає декількох місяців для адаптації дітей до регулярних навчальних занять. В даний час ця проблема легко вирішується, якщо дитину відправити відпочивати в мовний табір, який має суттєві відмінності між звичайними таборами. Рекомендую вибрати языковые лагеря

У чому полягають відмінності між звичайним табором і табором, де вивчаються іноземні мови

– Великою перевагою володіє дитячий мовний табір, що знаходиться в іншій країні, де діти мають можливість зануритися у мовне середовище обраного батьками іноземної держави. Якщо батьки розглядають варіант відправки дитини в мовні табори в Фінляндії, то ця країна надає чудові можливості для навчання дітей згідно з розробленим системою освіти лінгвістичними програмами. До того ж Фінляндія має не тільки хорошим транспортним сполученням з нашою країною, відсутністю проблем з візовим режимом, але і пропонує росіянам прийнятні ціни за якісне навчання дітей мови і проживання дітей у таборах.

– В мовних таборах англомовних країн дітям надається можливість ознайомитися в безпосередній близькості з культурою, якій здавна славляться ці держави. В розважальні програми таких таборів обов’язково входить огляд визначних пам’яток, музеїв і відвідування дитячих театрів, де уявлення даються, звичайно, англійською мовою.

– В мовних таборах, які знаходяться за кордоном, як правило, збираються багатонаціональні дитячі загони. Такі загони обов’язково збираються в дитячих таборах, побудованих в Болгарії, Туреччини, Греції та Словаччини. Діти різних національностей, що говорять на різних мовах, постійно спілкуються між собою, грають разом, збагачуючи свій словниковий запас новими, іноземними словами.

– Якщо батьки вибирають мовний табір в Росії, то в таких таборах обов’язкові заняття іноземною мовою, кожен день. Заняття тривають не менше двох годин і подаються вони дітям у вигляді гри або захоплюючої вистави, що дає можливість дитині швидко і не утомляясь запам’ятовувати нові, незвично звучать для дітей, слова. У російських мовних таборах працюють різні гуртки, в яких обов’язково присутні елементи іноземної мови, проходять творчі заходи та показуються мультфільми і дитячі фільми на іноземній мові.

Особливості мовних таборів у різних регіонах

– Мовний табір в колежді “Ita-Hameen Opisto”у фінському місті Хартола відрізняє оптимальна навчальна програма, яка поєднується з активним відпочинком дітей. В культурні заходи включені екскурсійні маршрути та культурні програми, спрямовані на розвиток у дітей творчих здібностей. У таборі дітям надається медичне обслуговування і забезпечені всі заходи безпеки.

– Мовний табір в турецькому місті Кушадаси славиться вдалим місцем розташування, він знаходиться на сонячному березі ласкавого моря Егейського. Відмінною рисою табору є власний аквапарк і спортивні майданчики для гри у волейбол, водне поло, бадмінтон, настільний теніс. Вечорами на танцмайданчику табори проводяться дискотеки. Заняття англійською мовою, які ведуть педагоги із США і Великобританії, проходять за програмою Language Link.

– Мовний табір Стаді Кемп у словацькому місті Велки Медер надає можливість дітям вивчати англійську мову за рахунок практики спілкування з безпосередніми носіями мови. Коли зміна закінчується, діти отримують сертифікат, який свідчить про пройдений курсі. Особливістю табору є те, що він розташований поруч з термальними джерелами, що володіють цілющими властивостями.

Як вибрати табір для своєї дитини?

Якщо не брати до уваги фінансові можливості батьків, то, вибираючи мовний табір для своєї дитини, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

1. Місцезнаходження табору. Якщо вибирати табір, що знаходиться за кордоном, то мову, який вивчає дитина, повинен бути в обраній країні державним. Якщо відправляти дитину в російський мовний табір, то важливо визначити професійний рівень підготовки педагогів, яка лінгвістична школа є при навчанні дітей у цьому таборі основний.

2. Бажано при виборі табору ґрунтуватися на його місці ? це повинна бути мальовнича територія, бажано з чистим водоймою, що знаходяться поруч з табором.

3. При виборі табори за кордоном, важливо знати обстановку, в якій буде жити дитина і харчування, що надається в таборі. Багато іноземні табору пропонує дітям спартанські, дуже суворі умови проживання. Бажано з’ясувати включено в програму відпочинку дітей ознайомлення з визначними пам’ятками країни входить культурна програма у вартість путівки.