Як вибрати матрац з латексу

2-12-2020
Картинки по запросу "матрац з латексу ekon"


Матраци з латексу, плюси і мінуси.
Третину свого життя людина проводить уві сні. Тому дуже важливо вибрати правильний матрац, на якому буде зручно і комфортно спати. Варто матрац досить дорого, тому слід заздалегідь дізнатися, який же матрац з яким наповнювачем вам підійде. Одним з найбільш популярних видів матраца є латексний матрац. Існує два основних типи матраців, які відрізняються по своїй структурі. Існує безліч видів другого типу, проте об’єднує їх лише те, що такий матрац – це єдиний блок без пружин. Також хочемо вам порекомендувати купить матрас из латекса в Украине в інтернет магазині ekon.

Без-пружинний матрац може бути виготовлений як з латексу, так і з інших матеріалів. Як правило, латексні матраци виготовляються з додаванням спеціальних добавок, які підвищують природні властивості латексу і захищає матрац від появи пилового кліща. Крім того, матрац з латексу не вбирає вологу, а значить, такий матрац не піддається процесам гниття і розкладання. Латексні матраци можуть бути як жорсткими, так і м’якими. Ступінь м’якості залежить від кількості осередків у структурі матраца, чим більше клітинок, тим вище ступінь м’якості матраца. М’які латексні матраци чудово підійдуть літнім людям, а жорсткі матраци підійдуть повним людям, адже вони легко витримують значне навантаження.

Основний недолік матраца з натурального латексу – ціна. Як правило, якісний матрац з натурального латексу варто порядку декількох десятків тисяч. Матраци, виготовлені з штучного латексу, володіють підвищеною стійкістю до тиску, також такі матраци більш жорсткі. Основним плюсом матраца зі штучного латексу є невисока вартість, ціна такого матраца істотно нижче, ніж ціна матраца з натурального латексу. Однак і якість матраца зі штучного латексу нижче, такий латекс може тоншати, кришитися і просідати. Купуючи ортопедичний матрац, не кожен замислюється про його незамінних властивості та ефективності підтримки хребта під час сну. Відомо, що ортопедичні матраци володіють анатомічним і ортопедичним ефектами.