Як вибрати лиття пластмас

7-1-2019

Как выбрать литье пластмасс
Лиття тиском – це спосіб виробництва різних предметів з полімерів. Операція полягає в перетворенні сировини з твердого в рідкий стану під впливом високої температури і упорскуванням її в спеціальну прес – форму. Плавка полімеру визначає якість одержуваного виробу.
Також хочемо вам порекомендувати литье пластмасс под давлением украина
Цим методом проводяться різні деталі для автомобілів, іграшки, посуд, контейнери і багато іншого. Лиття пластмаси тиском – це складний метод, при якому полімер перетворюється в рідину і впорскується у форму. Лідером у цій сфері є Китай. У нашій країні таке виробництво не дуже розвинене. Це пояснюється високою вартістю обладнання. Наприклад, термопластавтомат коштує близько 20 тис. доларів, а виготовлення однієї прес – форми для нього – близько 3 тис. Але для підприємця подібний бізнес може принести гарний прибуток. Замовника в першу чергу цікавить ціна на вироби з пластмаси. Для лиття використовують різні види полімерів, полікарбонат, поліамід. Складність полягає в розробці окремої прес – форми для кожного нового продукту. Це тривалий (близько 3 місяців) і трудомісткий процес, що вимагає професійного підходу. Залежить від собівартості всієї процедури. Ціна на виході не повинна бути нижче собівартості.
Виробництво складних за формою деталей. На замовлення можна зробити практично будь-який виріб, навіть найскладніших форм і розмірів. Іншими способами виконати цю операцію неможливо. Висока точність і якість лиття пластмас. Поверхня виходить дуже гладкою, без задирок і шорсткостей. Це залежить від якості заготовленої форми. Точність розмірів дотримується аж до міліметра. За допомогою цього способу можна відливати до кількох тисяч об’єктів на годину. Таку швидкість не може запропонувати жоден з існуючих способів виготовлення виробів з пластику. Відсутність подальшої обробки об’єктів значно зменшує вартість кінцевої продукції.
Велика ціна на виготовлення прес – форм. Це тривале і трудомістке заняття. Від знань і професіоналізму фахівців залежить якість і термін служби продукту. Із – за частих перепадів в стінках немає можливості виплавляти великі за формою вироби, тому їх якість буде значно погіршуватися. Із – за деяких властивостей, наприклад, високих температур і тиску, деякі ділянки при литті пластмас швидко зношуються.
Варто відзначити, що всі недоліки можуть бути ліквідовані за рахунок грамотного проектування і правильної експлуатації.