Як вибрати квадроцикл

4-30-2019

Как выбрать квадроцикл
Як вибрати надійний і безпечний квадроцикл.
Також хочемо вам порекомендувати купити квадроцикла
Чим загрожує придбання квадроцикла у недобросовісного продавця. Не кожен любитель квадроциклів може собі дозволити придбати нову модель, тільки що сошедшую з конвеєра і блискучу свіжою фарбою. Тому багато любителів катання на чотириколісних всюдиходах воліють купувати старий транспорт, прагнучи заощадити гроші. Але придбання такої техніки з рук часто перетворюється на купівлю “кота в мішку”, і не завжди був у використанні квадроцикл виправдовує очікування свого нового власника.
При покупці з рук не варто довіряти незнайомій продавцю, як би сильно він не вихваляв свою техніку. Тільки ретельний огляд дозволить вам визначити, чи дійсно конкретний транспорт варто того, щоб його купувати. Однак можна дещо довідатися і від продавця. Приміром, розпитайте його про найбільш зношених деталях квадроцикла, щоб знати, що буде підлягати заміні в першу чергу. Огляньте фільтри, перевірити якість залитого масла, промацайте шини в пошуках замаскованих пошкоджень. Якщо ви вперше купуєте квадроцикл, то з собою краще взяти більш досвідченого любителя такого транспорту, який допоможе вам зробити правильний вибір. Врахуйте, що їзда на квадроциклі з дуже зношеними деталями або не усунутими поломками (про які продавець може промовчати) може бути дуже небезпечною.
Якщо ви хочете придбати квадроцикл належної якості, то відвідайте магазин брендового мототехніки. Великий асортимент дозволить вам вибрати модель квадроцикла по своєму смаку, а консультанти нададуть вам всю найважливішу інформацію про уподобаної техніці. Оскільки на таких машинах дуже часто відбуваються екстремальні подорожі і різного роду змагання, то дуже велика ймовірність того, що пропонований вам квадроцикл хоч раз побував в аварії. Про це можуть свідчити деформації рами та інших металевих частин, так що гарненько огляньте транспорт перед покупкою. Звичайно ж, перевагу варто віддавати машині, що має мінімальну кількість слідів від ушкоджень.
Не полінуйтеся покопирсатись у “нутрощах” квадроцикла, щоб перевірити якість двигуна, радіатора й інших найважливіших елементів конструкції машини. Гарненько перевірте шини, адже якщо вони дуже сильно зношені, то ви можете домогтися деякого зниження ціни продавцем техніки.