Як вибрати кота

10-1-2018

Дуже часто батьки роздають всіх домашніх вихованців в спробі убезпечити ще не народженого малюка від можливих небезпек. Деякі батьки вважають, що не буде часу доглядати за домашнім улюбленцем, деякі переживають, що у дитини може розвинутися алергія або ж кішка буде, є рознощиком інфекції. У будь-якому випадку, якщо у вас є такі переживання, то спочатку ознайомитеся з даним матеріалом, а якщо ми вас не переконаємо, то ні в якому разі не відправляйте вашу кішку або собаку на вулицю. Спочатку рекомендую почитати https://murkotiki.com/v-dnepre-maks-polyakov-otkryil-priyut-murka

Небезпечні кішки і собаки в одному будинку з немовлям?
Захворювання
Найбільше батьки бояться хвороб, які переносять домашні вихованці. Стригучий лишай, сказ, орнітоз, феліноз і токсоплазмоз ці страшні слова впиваються в голови батьків, змушуючи позбавлятися від волохатих улюбленців. Перше, що ви повинні зробити відвести звіра до ветеринара. Спеціаліст перевірить тварину на наявність глистів, зробить необхідне щеплення від сказу і проведе з вами консультацію.

Алергія на домашніх тварин
Дуже багато батьків бояться, що тварина стане причиною виникнення алергії. На основі численних досліджень і спостережень, вчені підтвердили, що можливість отримати алергію знижується в кілька раз тоді, коли тварина знаходиться в безпосередній близькості до малюка. Імунна система вчиться чинити опір шерсті та іншим подразникам, які приносить з собою пес, або цікавий кіт. Якщо захистити малюка від можливих небезпек, імунна система “зійде з розуму” і буде реагувати на нешкідливі подразники: пил в будинку, борошно і різні фрукти. Пухнасті звірі тільки допоможуть імунній системі стати міцніше і стійкіше.

Знайомимо тварину і малюка
Але тварина все ще може поранити дитину: випадково або навмисно. Щоб ваш улюблений кіт або пес не накинулися на малюка, потрібно приділяти достатньо уваги прирученого створення. Коли в будинку з’являється дитина, у собаки порушується звичний розпорядок дня. На нього звертають менше уваги і не дозволяють заходити в кімнати, куди раніше був відкритий прохід. Пес може накинутися на малюка, щоб повернути все як було. Щоб такого не сталося потрібно заздалегідь привчати собаку до нових правил: забороняти відвідування певних кімнат і заздалегідь дати понюхати дитячі речі щоб тварина звикла до нового запаху.

З котами простіше вони або благотворно переносять перебування дитини, або не звертають на нього уваги, сприймаючи як частина інтер’єру. В такому випадку потрібно стежити за вихованцем він може лягти на малюка як на теплий предмет і привести до удушення.

Звертайте увагу на те, як поводиться пес або Кіт в компанії з новим членом сім’ї. Одні створення можуть сприйняти його як власну дитину і всіляко оберігати. Інші сприймуть як ворога, і тоді від старого друга доведеться позбутися.