Як вибрати конструктор для сайтів

7-21-2018

Перш ніж почати вибір платформи для створення сайту необхідно відповісти для себе на кілька дуже важливих питань, які допоможуть розставити пріоритети і уникнути непотрібних витрат часу і грошей.
Кокою сайт Вам потрібен? Це дуже важливо розуміти. Всі сайти можна розділити на кілька типів: інтернет магазин, сайт-візитка і лендінгем-пейдж або сторінка захоплення. Різниця між цими сайтами дуже велика як по функціоналу, так по наповненню, так і за завданнями, які він буде вирішувати. Не всі конструктори сайтів допоможуть створити всі види сайтів з перерахованих вище. Також є вузькоспрямовані конструктори сайтів, за допомогою яких можна створити інтернет-магазин або лендінгем, наприклад. В якійсь мірі такі конструктори має сенс розглянути більш детально, адже в їх основі враховані всі питання саме за цим напрямком роботи, про які ви напевно ще не знаєте. Рекомендую вибрати конструкторы сайтов

Дизайн чи інакше сказати інтерфейс. Ви повинні інтуїтивно розуміти, як працює даний конструктор. Якщо після двох годин роботи на конструкторі ви так і не зрозуміли основну механіку сайту, то це явно не ваш сайт. Необхідно усвідомлювати, що ви створюєте сайт для довгострокової роботи, а значить і платформа повинна вас влаштовувати повністю. Це те, що стосується інструментів, тепер про зовнішній вигляд. Зараз на ринку безліч конструкторів сайтів і логічно звернути увагу на асортимент шаблонів, які сайт пропонує для роботи. Вибирати готовий дизайн сайту набагато простіше і швидше, ніж створювати свій власний, особливо, якщо у вас немає відповідного досвіду.

Тарифні плани і вартість додаткових послуг. Сьогодні у кожного конструктора є можливість створення безкоштовних сайтів, але при цьому функціонал такого продукту буде вкрай обмеженим. Є конструктори, на базі яких можна зробити повноцінний безкоштовний сайт-візитку, але працює і приносить прибути інтернет-магазин на базі такого конструктора вже не створити. В цьому питанні є ще одна дуже закономірна річ: дорого не завжди добре. Тобто, не варто купувати найдешевший або найдорожчий пакет послуг, не обдумавши це питання заздалегідь. Тут для кожного конкретного випадку може бути окреме рішення і не обов’язково у Вашому випадку дорогою буде найкращий. Ви повинні дуже добре розуміти, за що саме віддаєте свої гроші.

І ще кілька невеликих, але дуже важливих питань:

Дозволить обрана вами платформа розширювати функціонал вже готового сайту. Можливо, з часом вам знадобиться зробити апгрейд, буде прикро, якщо конструктор не дозволить розширити функціонал під ваші нові потреби.
Важливо познайомитися зі службою тех-підтримки вибраного вами сайту, адже з ними вам доведеться контактувати часто і багато, а ось плідно, залежить від конкретного конструктора. Фахівці провідних онлайн конструкторів сайтів відрізняються чутливістю, швидкістю зворотного зв’язку, якісної допомогою в кожному конкретному випадку.
Дуже важливе питання при виборі конструктора сайтів це можливість підключення особистого домену і відключення додаткової реклами. Часто на безкоштовних тарифах такої можливості немає.
Дізнайтеся про можливості індексації готового сайту в пошукових системах. Це дуже важливе питання для просування Вашого сайту, їм має сенс зайнятися ще на старті.
При виборі онлайн конструктор сайтів логічно вибрати кілька лідерів відповідають Вашим запитом і провести безкоштовний тест-драйв кожного з них. Так ви зможете познайомитися з первинними підводними каменями кожного з них, оцінити співвідношення ціна-якість, співвіднести можливості кожного конструктора для вирішення ваших завдань.