Як вибрати книги

4-25-2019

Как выбрать  книги
Управління освіти адміністрації Жовтневого району р.
Також хочемо вам порекомендувати купить книги в mybook
Купівля дитячих книг — справа досить складна. З одного боку, здається, що магазини заповнені книгами і легко можна підібрати підходящу. Однак з іншого боку саме різноманітність ускладнює вибір літератури для дитини. Так яку ж книгу придбати.
Слід пам’ятати, що ви обираєте книги для дитини і вона повинна бути доступна саме йому. Тому не варто вибирати дуже товсті книги, з яскравою, що запам’ятовується обкладинкою. Не варто вибирати дуже дорогу книгу, адже діти дуже часто у пориві інтересу до світу псують книги.
Психологами рекомендовані книги формату альбомного аркуша. У маленькій книжці вашої дитини напевно не влаштують розмір шрифту і картинок.
Дитяча книга в руках вашого малюка перенесе масу випробувань. Діти не усвідомлюють крихкості речей і до всього ставляться рівноправно. Саме з цієї причини паперові книги зі слабким палітуркою прийдуть в непридатність вже через пару днів. Уникнути цього можна уважно перевіривши халепу при купівлі.
Дитячі книги, як правило, більш ніж на половину заповнені ілюстраціями. Для маленької дитини, яка ще не вміє читати, саме ілюстрації є основним джерелом інформації в книзі. Тому, вибираючи книгу не в останню чергу необхідно дивитися на ті картинки, якими забезпечені казки. Гарні картинки в книзі не просто повинні показувати, що відбувається у тексті, а доповнювати образи, поглиблювати розуміння того, що відбувається. Дуже важливо, щоб всі картинки були грамотно вставлені, добре промальовані, не мали протиріч дитини з навколишнім світом. Коло дитячого читання постійно поповнюється і розширюється. Що робити молодим батькам, як вибирати книги. Всі книги не перечитати, ні придбати неможливо, однак існує так званий читач. Тільки така поведінка дає можливість проникнути в сутність твору.
Немає жорсткого розмежування в читанні молодшим і старшим дошкільникам. Якщо в досвіді дитини не було книжок для молодших, ви можете зі старшими дітьми спокійно починати знайомство з них. Ті, у кого вдома є кілька дітей різного віку, напевно, помічали, як старші з задоволенням слухають твори для молодших, активно їх сприймають, обговорюють, промовляють, створюючи тим самим дуже сприятливу ситуацію прикладу і повторення, допомагаючи тим самим молодшим краще зрозуміти їх зміст.
Педагог – це інженер людських душ.