Як вибрати камеру відеоспостереження

7-4-2019

Как выбрать камеру видеонаблюдения
Про видеонаблюденииWi – Fi для системи охоронного відеоспостереження. Відеокамери Speed DomeВидеонаблюдение в магазині та його переваги. Відеоспостереження стандарту GSM для охорони об’єктів. Для чого потрібно встановлювати приховану камеру.
Також хочемо вам порекомендувати http://360view.com.ua/analogovi-ta-ip-kamery-videosposterezhennya/
Які бувають камери відеоспостереження для систем охорони. Для того щоб система охорони працювала, як швейцарський годинник, треба грамотно підібрати обладнання для організації відеоспостереження. Без всевидючого ока камер, функціональності реєстраторів і надійності кабелів сподіватися на 100% захисту території від непрошених гостей немає сенсу. Починається система охорони з камери відеоспостереження, адже саме камера знімає зображення і передає її разом зі звуком на відеореєстратор. Якщо є проблеми з фіксацією якісної картинки, то не допоможе тримати територію під контролем ніякої реєстратор. За якими ж параметрами вибирати камери. При модернізації діючої системи охорони або створення відеоспостереження з нуля рекомендуємо звернути увагу на параметри камер, не купуючи їх за зовнішнім виглядом і ціною.
Від кута огляду залежить сегмент захоплення картинки, камери з великим кутом встановлюють далі один від одного, так як вони дозволяють і при дальності установки уникнути мертвих зон. Найбільш важливий кут огляду по горизонталі – чим він більший, тим краще. Ця характеристика не так важлива, якщо планується використовувати пристрої поворотного виду. Від чутливості залежить, наскільки добре обладнання буде знімати картинку при поганій освітленості. Якщо охоронювана територія погано освітлена, то придбайте обладнання з високою чутливістю – це дозволить навіть у сутінках розгледіти на моніторі особи і номера машин. Важливо і дозвіл, адже від нього залежить чіткість картинки. Якщо в системі охорони часто потрібна деталізація відео, то дозвіл камери повинно бути від 2 Мп.
Модель підключається до мережі через Ethernet і відноситься до циліндричного типу камер. Повертаючись до параметрів, зазначимо, що для камер, яким по волі долі треба працювати вночі, необхідна ІЧ – підсвічування. Не буде зайвим подивитися при купівлі і на умови експлуатації обладнання. Є камери тільки для роботи всередині приміщень, але є і пристрої для установки на вулиці. Такі камери не бояться вологи та холоду, а деякі моделі є антивандальними, тобто їх важко вивести з ладу при фізичному впливі зловмисника або хулігана. Камери відеоспостереження – це прикордонники, які стоять на сторожі охороняється ділянки, приймаючи і передаючи на реєстратор для перегляду і запису відеокартинку і аудіосигнал.
Ви знайшли цю сторінку корисною.