Як вибрати хороший телефон iphone

2-19-2020

not found
Поліпшили камери, збільшили продуктивність, поставили ще більш круті екрани, додали швидку зарядку (частково). Все це додалося до особливостей, перекочевавшим з моделей попереднього покоління, – Face ID, водозащите, життєрадісним колірних варіантах.
Також хочемо вам порекомендувати телефоны iphone
Вийшли у Apple круті смартфони. Краще вони аналогів з табору Android. Серед них смартфони з хорошими камерами, високою продуктивністю і чудовими дисплеями, а також смартфони з водозахистом, швидкої зарядкою і навіть Face ID. Зафіксували в голові ці цифри.
Варіантів насправді вистачає. Але не настільки, щоб нові смартфони від Тіма Кука і Ко можна було назвати прям самими — пресамыми на ринку. Але якщо з якихось причин ви брати їх не хочете (наприклад, з — за санкцій), то подивіться в сторону Oppo Reno 10x Zoom. І при цьому у нього по — справжньому безмежний екран і дуже крутий дизайн.
Не сперечаємося і охоче віримо, що вони видають відмінну картинку. Виглядає воно на перший погляд дикувато, але якщо спробуєш і звикнеш – відмовитися від нього буде вельми непросто.
На презентації чимало слів було сказано про неймовірної продуктивності нових айфонів. Так, чіпсет Apple A13 Fusion напевно найшвидший в світі і все таке. Ні, ну можна і на них грати, якщо нічого іншого немає. Однак якщо ви завзятий геймер – краще дивитися в бік. А ось ROG Phone – якраз для них. Але так вміють не тільки айфони. Так, виробники смартфонів не люблять заявляти водозахист – бояться масових гарантійних звернень та споживчого тероризму, з яким доведеться щось робити, намагаючись задовольнити власників «утоплеників».
І тим не менш Apple була далеко не першою, хто реалізував водозахист в смартфонах. Не бояться її і моделі «ес — десятого» сімейства. А можна розоритися і на свіженький Samsung Galaxy Note 10 Plus — чому б і ні.
І все ж є, є апарати, які мають аналогічний просунутий сканер і моментально розблоковуються по особі власника в будь-яких умовах. Помітно дешевше самого доступного нового смартфона з Купертіно. Так ось, два старших апарату можуть заряджатися в 18 — ваттном режимі. (Отримаєте, тільки якщо докупите фірмовий блок і кабель в сумі близько 6 тисяч.
І тим не менш є яскраві моделі і в інших виробників. І вони вийшли цікавими, хоча і дорогими. Просто слід розуміти, що нічого унікального в смартфонах Apple не залишилося. Та й, строго кажучи, не було в них ніколи нічого унікального – їх суть скоріше можна охарактеризувати словом «магія». Ті, хто цю магію досі відчувають, покрутять після прочитання цього матеріалу пальцем біля скроні. не Apple, а виробникам смартфонів, згаданих вище.