Як вибрати геймерський монітор

4-26-2020
Геймерський Монітор LG 27GL83A IPS
 


Вибираючи аксесуари для ігрового комп’ютера, ми з вами прекрасно розуміємо, що крім геймерських клавіатури і миші слід також звертати увагу і на монітор. Від цього девайса залежить якість картинки, і, відповідно, втома очей. Давайте з вами докладніше розберемося в параметрах моніторів і визначимося, що з них буде краще для геймерів. Розмір монітора по діагоналі – основний параметр, на який у першу чергу звертають увагу покупці. Якщо ж розмір буде більше, то очі можуть просто фізично не побачити весь вміст, в цьому випадку слід вибирати вигнутий дисплей. І врахуйте, що зі збільшенням діагоналі збільшується і ціна. Наступний за важливістю параметр – дозвіл екрану. Від нього залежить кількість пікселів, з якого буде складатися картинка. Також хочемо вам порекомендувати огляд монітора 

Оптимальний режим для слабких комп’ютерів. З ним ви не зможете повністю насолодитися якістю картинки. Дозвіл, яке задовольнить більшість геймерів. Вимоги до апаратної начинки набагато вище, ніж у попередньому варіанті. Такі дозволи поки ще не мають масового поширення. Практично всі сучасні мультимедіа – програми «заточені» під формат 16: 9, відповідно монітор з такими пропорціями буде найкраще пристосований для ігор і фільмів. Параметри матриці екрана можна виділити наступне: Рівень передачі кольору відповідає за якість квітів і за відповідність їх оригіналам. Дуже важливо для передачі реалістичності ігрового пейзажу. Час відгуку – інтервал зміни яскравості точки. Якщо цей параметр буде вище 5 мс, деякі динамічні сцени можуть бути «змазані». Цей параметр ще називається fps, він говорить про кількість відтворюваних кадрів в секунду.

Від типу підключення монітора до комп’ютера напряму залежить якість зображення. Основні інтерфейси можуть бути такими: VGA. Універсальний аналоговий роз’єм, за допомогою якого можна підключити монітор до комп’ютера. Цифровий роз’єм, що забезпечує високу якість. Такий же, як і попередній, але з можливістю одночасної передачі аудіо. Самий сучасний інтерфейс, що перевершує DVI по можливостям. Поки ще не має широкого поширення. Аналогові інтерфейси, що дозволяють підключити застарілу техніку. Ми розглянули з вами основні параметри моніторів. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам визначитися з вибором цього девайса, і отримувати максимальне задоволення від ігор.