Як вибрати електроскутер

11-25-2018

Также можу сказати що поліція зупиняє і вимагає категорію А1 бо згідно з ПДР це двоколісний транспортний засіб з електромотором до 4кВт якби я про це знав раніше, то навряд чи б погодився його купувати, тепер доведеться відкривати категорію в МРЕО. Також поліція вимагає страховку на нього. І відеоогляди де кажуть що не потрібні права на правоуправления це все липа, хлопці почитайте ПДР за 2017год уважно.
Також хочемо вам порекомендувати электроскутер https://mototek.com.ua/catalog/elektroskutery
ЦитатаПрава на нього не потрібні. Просто, як ви помітили, потрібно читати ПДР. (http://pdd.ua/1/)Механічний транспортний засіб — транспортний засіб, який приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.
ЦитатаБез паніки. Поліція зупиняла кілька разів, ввічливо запитали чому немає номерів, після відповіді, що це електро, попросили тех. паспорт, який я скачав тут і роздрукував у друкарні, запитав де на мопеді вказана потужність, і яка максималка. подивився техпаспорт, віддав назад, але попросив пред’явити права, і страховку. їжджу в вело-шоломі BMX, маю кат.”В”, головне не порушувати.
Жигуліст” post-date=”1499687275″ post-id=”188211″ style=”display:none;”