Як вибрати екіпіровку для великого тенісу

3-6-2020

Всі хто володіє спортивною екіпіровкою і горить бажанням приступити до цій захоплюючій грі, яка є прекрасною заміною фітнесу та аеробним навантаженням. Новачки часто задаються питаннями, з чого почати гру в великий теніс, яку екіпіровку, як натренувати удар по м’ячу. Якщо ви тільки починаєте грати, професійний інвентар для великого тенісу не потрібно – досить напівпрофесійного. Зверніть увагу на головний інструмент тенісиста – ракетку. Її рукоятка повинна відповідати розміру вашої долоні. Площа струнної поверхні краще вибрати максимальну – так простіше здійснювати контроль за м’ячем. Також хочемо вам порекомендувати одежду для большого тенниса придбати в нашому інтернет магазині Tennisgo .

Обмотка на рукоятку, м’ячі та спортивна форма – ось необхідний мінімум, який потрібно початківцю тенісистові, щоб увійти в гру. Багато говорять: «хочу навчитися в теніс грати», але великий теніс – це гра, яка не так проста, як здається. Кожен вихід на корт буде приносити спортсменам нові відкриття в техніці і тактиці суперництва. Для того, щоб не просто грати, але і перемагати, початківці тенісисти повинні знати, як робити різану подачу, як правильно бити кручений м’яч, як відбивати удари з льоту, праворуч, двома руками і т. Ви можете прочитати на цю тему безліч книжок, але поставити правильну техніку вам допоможе тільки професійний тренер. Школа великого тенісу , а також дитячі тенісні школи нададуть кожному бажаючому кваліфікованого наставника, який допоможе новачкові опанувати необхідний на початковому етапі обсяг теоретичних і технічних знань.

Великий теніс є динамічним і рухомим видом спорту, тому якщо ви вирішили почати грати в теніс, вправи на фізичну підготовку перед тренуванням не будуть зайвими. Регулярні заняття на розвиток гнучкості і зміцнення м’язів рук дозволять уникнути таких травм як «тенісний лікоть», розтягування, вивихи при необережному змаху ракеткою. Тенісний лікоть – це захворювання, яке викликається надмірним навантаженням на м’язи передпліччя. 15 – хвилинна розминка перед грою дозволить «розігріти» м’язи, роблячи їх більш витривалими і еластичними, тому не нехтуйте нею. Заняття тенісом для дітей і дорослих в нашій країні є другими за популярністю після футболу.