Як вибрати чохол на телефон

5-25-2020
Як вибрати чохол для смартфона Samsung

Чохол книжка і чохол для iPhone 11 бампер – це два основних форм-фактора вироблених захисних чохлів.У багатьох користувачів смартфонів виникає резонне питання: а який же чохол з цих двох краще вибирати? Тим більше, що всередині цих двох напрямків ще безліч підвидів і моделей аксесуарів.У даній статті ми розглянемо основні переваги і недоліки обох видів чохлів, однак відразу варто зауважити, що порівнювати ми будемо виключно аксесуари виготовлені під конкретну модель, з усіма вирізами, особливостями кріплень і точною підгонкою розмірів. Універсальні бампери і універсальні книжки ми брати до уваги не будемо, так як вони не є оптимальними і мають безліч недоліків. Також хочемо вам порекомендувати https://itsell.ua/chehly-dlja-telefonov

 

Чохли бампери (накладки)

Часто даний тип чохлів просто називають силіконовим чохлом, однак це не правильно, так як з силікону їх вже давно ніхто не робить, це застарілий матеріал, який погано тримав форму і притягував багато пилу. Зараз чохли бампери найчастіше виготовляють з ТПУ (термопластичного поліуретану), матеріалу з високою зносостійкістю, стійкий до впливу температур, кислот, лугів і розчинників. Звичайно ж смартфон в такому бампері не буде піддаватися подібним випробуванням, однак сам матеріал став дуже популярним в сучасному виробництві, не стали винятком і виробники чохлів.

Позитивні сторони (плюси) чохлів бамперів

Дуже точна підгонка розмірів – все чохли бампери виготовляються за вашим шаблоном моделі, відповідно при одяганні, чохол щільно сідає на корпус смартфона і не рухається на ньому. Це запобігає попадання піску під аксесуар і сприяє тривалого збереження корпусу смартфона.

Мінімальна товщина – звичайна товщина стінки такого чохла становить від 0,1 мм до 0,3 мм, завдяки цьому, габарити самого пристрою не змінюються і це позитивно впливає на зручність користування смартфоном.

Амортизуючі властивості поліуретану – матеріал чохла дуже пружний і завдяки цій властивості, може частково поглинати удари при незначних падінь.

Доступна ціна – так як матеріал досить поширений і виготовлення подібних чохлів здійснюється автоматизовано, то і кінцева вартість продукту не висока, порівняно з чохлами-книжками.

Негативні сторони (мінуси) чохлів бамперів

– Слабка захист при падіннях – товщини таких аксесуарів не достатньо для поглинання ударів від падінь з значної висоти. Більш пристосовані до такого роду захист спеціальні бампери – протиударні, більш масивні, з амортизуючими вставками і жорстким каркасом.

– Відсутність захисту екрану – так як чохол бампер покриває тільки тильну частину корпусу смартфона, лицьова сторона залишається не захищеною.

– Втрата кольору яскравих бамперів – дуже світлі і яскраві відтінки з часом тьмяніють і мають властивість вбирати більш темні кольори (наприклад від джинсів).

Чохли книжки

Більш складні аксесуари, які мають двустворчату конструкцію і спеціальне кріплення для смартфона. Вони виготовляються з жорсткого каркаса з полікарбонату або металу і оздоблювального матеріалу, а зсередини покриваються м’якою мікрофіброю. Завдяки такій компоновані, смартфон надійно захищений від ударів, так і від вигинів, а кріпильні елементи і внутрішні поверхні не затирають корпус смартфона.

Позитивні сторони (плюси) чохлів-книжок

Жорстка конструкція – завдяки наявності каркаса, даний чохол захищає не тільки від ударів, але і від вигинів, які можуть статися, коли ви сідаєте зі смартфоном в кишені.

Захист лицьовій панелі – верхня стулка чохла-книжки надійно прикриває екран смартфона і захищає від пошкоджень. Крім того, варто сказати, що більшість книжок мають прорізи або сіточки для розмовного динаміка і не вимагають тримати смартфон відкритим під час розмови.

Доступність функції Smart Lock – багато книжок мають вбудований магніт, і дають можливість використовувати функцію розблокування екрана при відкритті книжки.

Додаткові кишеньки – деякі чохли-книжки мають кишеньки на верхній стулці, куди можна класти кредитні карти або готівку.

Негативні сторони (мінуси) чохлів-книжок

– Збільшення габаритів смартфона – дані чохли мають товсті стінки і відповідно збільшують габарити пристрою.

– Необхідність відкривати стулку для використання смартфона

– Ціна вища, ніж на бампери – так як дані чохли більш складні у виготовленні, ціна на кінцевий продукт вище.

Аналізуючи вище викладений матеріал, вам буде легше визначитися з вибором чохла для свого пристрою. Ви зможете порівняти переваги і недоліки різних типів чохлів і підібрати найбільш бажаний для вас, який буде відповідати вашим очікуванням і стилю використання смартфона.