Як вибрати бу ноутбук

6-4-2019

Вибрати ноутбук б/ у дуже відповідальну справу і в цій статті я допоможу вам зробити правильний вибір.

При купівлі ноутбука спочатку потрібно перевірити його цілісність. Тобто ви повинні оглянути його на наявність тріщин в корпусі або на екрані. Перевірте працюють порти USB ,порт для зарядного пристрою, аудіо порти і т. Потім потрібно перевірити клавіатуру на її пошкодження або залипання.
Увімкніть ноутбук і подивіться на його систему, драйвера. Підходить віндовс для цього ноутбука. Не видає система «екран смерті», правильно працюють драйвера. Якщо щось працює не так і продавець це не вказав то можна домовитися на зниження ціни.
Отже ви перевірили все вище перераховане і готові перейти до пункту 3. Настав час подивитися «начинку» ноутбука. Відкривши кришку потрібно звернути увагу на стан компонентів ноутбука: жорсткого диска, процесора, оперативної пам’яті, відео карти і т. Переконайтеся що не пошкоджена материнська плата , це найважливіша деталь. Потрібно перевірити, як працює система охолодження, адже якщо ноутбук перегріється він може просто на просто згоріти . Разом з цим ще треба перевірити наявність термопасти на процесорі, адже вона допомагає краще охолоджувати ноутбук.
У 4 етапі ми розглянемо який саме ноутбук вам підійде. Якщо вам потрібен цілком працездатний девайс то потрібно звернути увагу на процесор. Процесор не повинен бути занадто старим, він повинен принаймні виконувати свої завдання. Тепер перейдемо до оперативної пам’яті. Мінімальна кількість пам’яті 4г, а самий оптимальний варіант це 8г. Жорсткий диск повинен бути швидким і об’ємним. Відеокарта потрібно вибирати спираючись на то для чого вам потрібен ноутбук. Якщо вам потрібна відеокарта для ігор відеокарти від NVIDIA буде хорошим варіантом.
Коли ви вже визначилися то потрібно провести тест ноутбука і зараз я вам розповім як це зробити. Для цього вам знадобитися флешка з програмами для перевірки: екрану на наявність битих пікселів, зносу батареї, температури складових, діагностика жорстких дисків.
І тепер ви запитаєте де ж мені знайти хорошого продавця.
Якщо ви вирішили купити ноутбук або комп’ютер б/ у то заходьте на сайт kompbu. Там ви точно знайдете те, що шукаєте.
Євген, менеджер інтернет – магазину ноутбуків б.