Як вибрати акумулятор для ноутбука

8-16-2019

Ноутбук перестав тримати заряд і ніякі дії не допомагають відновити колишню ємність. Схоже, настав час замінити акумулятор. Щоб відразу підібрати те, що потрібно, слід дотримуватися певних рекомендацій – будь то батарея для ноутбука Asus, Samsung, HP, Lenovo та ін. Також хочемо вам порекомендувати https://hp-battery.com.ua/accumulators/probook/4540s

Грамотний підбір акумулятора неможливий без урахування певних критеріїв.
До речі, сучасне оснащення лептопів не завжди позитивно позначається на тривалості роботи без підзарядки. Наприклад, вбудовані відеокарти менш «ненажерливі», ніж просунуті дискретні графічні процесори. Не дивуйтеся, якщо мобільний комп’ютер замість заявлених виробником 8 годин на ділі реалізується 6 – 7 годинами. Просто розробники тестують енергоємний акумулятор на моделях з мінімумом встановлених компонентів.

Висновок: чим більше елементів і ампер – годин, тим вище загальне значення ватт – годин, тим більше ємність батареї. Акумулятор із скількох елементів підходить саме до вашого ноутбука, краще дізнатися у керівництва користувача або на сайті виробника, а не керуватися принципом: «чим більше, тим краще».
Є 2 основних види батарей: на нікелевій основі (NiCd, Ni – MH) і літій – іонні (Li – ion).

Перші вже відходять у минуле з – за значної кількості недоліків.
Набагато вигідніше купувати акумулятор з великою кількістю елементів, різниця в ціні невелика, а заряд тримає значно краще. Вибираючи батарею для ноутбука, краще провести моніторинг магазинів, що продають в інтернеті. Звертайте увагу, щоб при купівлі надавалася гарантія виробника. Вибирайте і насолоджуйтеся безперебійною роботою.

Одна з найпоширеніших проблем, які трапляються з лептопами – неполадки в зарядки пристрою.