Як в майбутньому ми будемо подорожувати в космосі.

11-9-2018

Як в майбутньому ми будемо подорожувати в космосі.

За твердженнями західних ЗМІ цей актив має всі шанси стати прибутковим в рамках Virgin Galactic. UA вивчила історію космічної компанії і з’ясувала плани Річарда Бренсона. До кінця 80 – х Бренсон вже був одним з найбагатших людей на землі. У той час йому зателефонував посол СРСР у Великобританії. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://nv.ua/techno/innovations/maks-poljakov-predstavil-petru-poroshenko-kosmicheskij-rd-tsentr-firefly-v-dnepre-2495687.html.
Він передав слова Генерального секретаря ЦК КПРС Михайла Горбачова, який запропонував підприємцю стати першим туристом в космосі. За підготовку і політ він попросив $50 млн. Бренсон відмовився від пропозиції, вирішивши, що люди розцінять цей крок як порожню витрату грошей.
Незважаючи на те що підприємець міг дозволити собі таку подорож, ця сума здалася йому занадто великий. Через майже 25 років Бренсон зізнався, що пошкодував про своє рішення . Більш того, Він також припускає, що його компанія допоможе у майбутньому захищати землю від астероїдів.