Як урізноманітнити сексуальне життя ?

6-11-2021

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі

Будь-які відносини з часом втрачають свою яскравість і інтенсивність почуттів. Також хочемо вам порекомендувати кращі секс іграшки на https://love-shop.kiev.ua/kolca-na-chlen-s-vibraciej/ за кращою ціною. Це ж відноситься і до інтимного життя закоханої пари. Через кілька років відносин секс стає рідше і більше нагадує обов’язкову повинність, яка не приносить задоволення в повному обсязі.

Секс є однією з важливих складових в житті подружжя, тому слід приділити особливу увагу його різноманітності. В іншому випадку інтимна близькість між чоловіком і дружиною може зовсім припинитися.

Чому йде пристрасть між подружжям

Розбити стіну відчуженості, відновити згаслу пристрасть і в результаті зберегти шлюб цілком можливо, але для цього доведеться проявити фантазію і забути про власну скромність.

Бажання близькості між подружжям не може згаснути без приводу, для цього повинні бути причини, серед яких можна відзначити наступні:

  • консервативне виховання. Характер людини формується в сім’ї і великий вплив на нього надає поведінка батьків. Якщо в сім’ї не прийнято вести довірчі бесіди з дітьми, то дитина звикне тримати всі свої переживання при собі. Особливо це стосується інтимної теми. У багатьох сім’ях питання, пов’язані з фізичною близькістю, вважаються забороненою і ганебною і, тим більше не обговорюються. В результаті, вже будучи дорослим, людина, яка не звикла до відвертих бесід, не зможе переступити через себе і обговорити зі своїм партнером наявні проблеми в інтимному житті. А, як всім відомо, замовчування-перший крок до віддалення один від одного.
  • невпевненість в собі. Прийнято вважати, що проблема невпевненості в собі більше властива представницям прекрасної статі. Через роки шлюбу жінка починає все частіше сумніватися у власній привабливості, тому і не і не відчуває колишньої спраги сексуальної близькості. Напруга поступово накопичується і в момент близькості жінка не може повністю розслабитися і отримати задоволення. Чоловік відчуває, що кохана не насолоджується сексом, тому починає віддалятися від неї і, як результат, сексуальна активність знижується.
  • недовіра по відношенню до супутника життя може послужити причиною відмови від сексуальної близькості. У кожній родині неминуче виникнення конфліктних ситуацій, які можуть привести до втрати довіри до партнера. Брехня, сварка, зрада – все це сприяє погіршенню відносин. У разі відсутності довіри між люблячими людьми бажання близькості помітно знижується.

Як урізноманітнити інтимне життя з чоловіком

Будь-який сімейний психолог погодиться з твердженням, що яскрава і насичена сексуальне життя є однією з найважливіших складових міцного шлюбу. Якщо ви розумієте, що ваш секс став рутинним і не доставляє колишнього задоволення, то зверніть увагу на рекомендації психологів, які зможуть допомогти повернути пристрасть в подружнє ліжко:

  • еротичні фантазії. Кожен чоловік має ряд фантазій, пов’язаних з сексом, але не кожен готовий говорити про це. Проблема не в скромності чоловіка, а у відсутності впевненості, що жінка зрозуміє подібну розмову правильно. Неможливість реалізувати свої фантазії часто веде до інтрижок на стороні і зрад. Фахівці в області сексології рекомендують приділити час наступній вправі: влаштуйте романтичну вечерю, відкрийте пляшку улюбленого вина, візьміть з чоловіком по аркушу паперу і напишіть кожен про свої найсміливіші фантазії. Потім обміняйтеся своїми записами і нехай кожен з вас вголос прочитає, про що написав кохана людина. Обговоріть написане і обговоріть, що ви могли б здійснити, а що вважаєте неприпустимим. А далі варто втілити в життя ті фантазії, які припали до душі вам обом. Сексологи запевняють, що ця вправа є дуже ефективним і через пару тижнів ви відзначите помітні поліпшення у відносинах.
  • зміна звичної обстановки. Основна проблема практично будь-яких тривалих відносин-рутина і одноманітність. Коли життя рухається по одному і тому ж сценарію, то і секс починає сприйматися як щось буденне і прісне. Тому рекомендується внести різноманітність в повсякденне життя. Як варіант: можна влаштувати собі поїздку на вихідні. Інша країна, заміський санаторій-подібна зміна обстановки внесе новий струмінь в звичний хід речей. Якщо ви звикли отримувати задоволення виключно в подружньому ліжку, то відкиньте нікому непотрібну скромність і спокусите чоловіка на пристрасний секс на кухні або в душі.
  • рольові ігри. Якщо інтимне життя перестала радувати новизною відчуттів, то відмінним виходом з цієї ситуації будуть рольові ігри. За допомогою перевтілення можна прекрасно урізноманітнити стала прісної близькість. Якщо ви соромитеся відвідати спеціалізований магазин, то можете замовити з доставкою додому практично будь-який костюм для сексуальних ігор за допомогою інтернету. Медсестра, покоївка, сувора вчителька, милий невинний ангел або порочна дияволиця – обмежень не існує, зате емоції будуть зашкалювати. Жоден чоловік не відмовиться від подібного задоволення і ваш секс перестане бути буденним.
  • еротичні іграшки. Ще одним прекрасним способом, здатним вдихнути у ваші відносини пекучу пристрасть, є використання еротичних іграшок. Різноманітність пропонованих товарів задовольнить навіть самого вимогливого покупця. Поговоріть зі своїм чоловіком на тему його ставлення до інтимних іграшок, швидше за все, він прийде в бурхливий захват.
  • спільні захоплення. Урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі можна не тільки «через ліжко». Для спраги близькості необхідна і близькість духовна. Згадайте, за що ви полюбили свого чоловіка і, завдяки яким якостям змогли підкорити його серце. Зблизитися з власним чоловіком допоможе також спільне хобі.
  • ефектний образ і оригінальні вчинки. Жінки, довгий час перебувають у шлюбі, все менше часу приділяють власній зовнішності. Не варто забувати, що чоловіки люблять очима і якщо ви носите «бабусині панталони», то навряд чи сподвигнете чоловіка на «постільний подвиг». Купіть кілька комплектів сексуального нижньої білизни і порадуйте коханого своїм новим образом. Крім нижньої білизни, здатного спокусити навіть самого холоднокровного чоловіка, візьміть в звичку здійснювати несподівані вчинки. Наприклад, ви можете розбудити його вранці за допомогою оральних ласк або приєднатися до нього в душі. Влаштуйте романтичну вечерю, надіньте гарне плаття і забудьте про нижню білизну. Сядьте до нього на коліна і пригубити вино з його келиха, нехай його рука спочиває на вашому стегні і далі все піде за задуманим вами сценарієм. Подібних невеликих сюрпризів можна придумати неймовірну кількість, так що забудьте про сором і спокусите чоловіка.
  • стриманість. Сексологи рекомендують даний спосіб, запевняючи, що з його допомогою ви точно зможете посилити бажання близькості. Мова йде не про утримання від сексу як таке. Рекомендується саме»розтягування задоволення”. Постарайтеся протягом пари-трійки днів утриматися від сексуального акту, але активно насолоджуйтеся різними ласками. Зробіть чоловікові еротичний масаж, вивчайте ерогенні зони один одного, приділіть час оральним пестощів. Через кілька днів таких ігор можете сміливо ” довести справу до кінця». Загострення пристрастей вам гарантований!

Проблема різноманітності в сексуальному житті з чоловіком найчастіше турбує жінок. Саме вони починають помічати, що відносини з чоловіком стали відстороненими. Можна довго говорити про те, як саме повернути в подружнє ліжко колишню пристрасть, але найголовніше, про що слід пам’ятати – потрібно більше розмовляти.

Чоловік став рідше проявляти ініціативу в сексуальному плані? запитайте його про причини, говорите про свої бажання і потреби. Не тримайте переживання в собі, а обговоріть все з коханою людиною. Відверта розмова допоможе вам знайти точку опори, відштовхнувшись від якої ви зможете, за допомогою рекомендацій фахівців, повернути спрагу близькості в свій шлюб.