Як створити сайт самостійно

4-23-2019

Как создать сайт самостоятельно
Вигідніше створювати сайти для людей, а не для пошукових роботів.
Також хочемо вам порекомендувати https://freelancer.dp.ua/web-dev/
Цей розділ про те, як створити свій сайт безкоштовно, самому і з задоволенням. Вивчивши цей розділ, ти зможеш створити простий сайт і зрозуміти, а чи потрібно воно тобі взагалі.
Тому тут і є лише базові речі, які потрібно знати обов’язково. Це той фундамент, на якому стоять всі сайти в Інтернеті.
Перший раз потрапив на твій сайт. Дуже гарне враження про тебе склалося в мене, прочитавши поради та процедуру створення власного сайту. Абсолютно у всьому з тобою згоден.
Ось теж вирішив на дядька і тітку не працювати, а зайнятися своєю справою.
Сам маю вищу радіотехнічне освіта. В цей розділ ти завжди можеш повернутися за пунктом меню зліва. Створений сайт не зможе працювати на твоєму комп’ютері. Ні, в процесі роботи над ним твого комп’ютера буде цілком достатньо. Але для того, щоб твій сайт був доступний іншим людям, він повинен лежати на спеціальному сервісі — хостингу. Є безкоштовний і платний хостинги.
Як вибрати хостинг для сайту. Також для роботи сайту потрібен домен (доменне ім’я).
Як вибрати домен для сайту. У будь-якого нормального сервісу в Інтернеті (хостинг, інтернет – магазин, біржа статей і т. І свої питання щодо роботи з цим сервісом потрібно ставити саме їй, а не мені. Я лише розповідаю про те, як створити сайт безкоштовно і самому. І готовий відповідати на питання тільки про це. Її можна знайти в цих книгах. Інформація про просування свого сайту в цих. Купити їх можна в офлайнових магазинах, так і онлайн. На хостинг, домен, та й просто на життя можна заробити і без сайту.
Як знайти заробіток в Інтернеті. А сам сайт додай в закладки.
З повагою, Олексій Востров ( Олексій Востров, Я в ВКонтакте, Я в Твіттері, Я в Однокласниках, Я в Фейсбук, Я в ЖЖ).
Мої поради починаючому копірайтеру про копірайтинг і заробіток з його допомогою. Трастові зовнішні посилання купівля продаж або оренда на час.
Копіювання (повне або часткове) будь-яких матеріалів сайту можливе лише з дозволу автора і при вказанні посилання на джерело.
Послухалися знаходить і забирає Бабайка.