Як самостійно зробити сайт

10-9-2018

Как самостоятельно сделать сайт
Система удосконалює свій сервіс вже понад 10 років. У них багато варіантів дизайну. Ви можете додавати різні модулі: опитування, тести і так далі. Крім цього, безкоштовного сервісу, раніше я розповідав, ще одному популярному безкоштовному хостингу – narod.yandex.ru. Цей сервіс від “всемогутнього” пошукової системи Yandex

Також хочемо вам порекомендувати https://itua.com.ua/razrabotka-sajtov-na-laravel
Безкоштовно ви можете створити сайт спеціаліста, лендінгем, сайт компанії і, навіть, інтернет-магазин. Функціонал їх дещо обмежений, ніж у платних версіях, тим не менш, ви можете створити діючий сайт з красивим дизайном.
Коли я впізнаю за назвою домену, або, що висить на сайті рекламі, безкоштовний сайт, то, я відразу втрачаю інтерес до таких “бізнесменів”. Адже, якщо людина боїться інвестувати в просування свого бізнесу 100-200$ в рік, значить він не впевнений у якості свого товару. Чому ж я повинен довіряти його пропозицій?! Тому я волію зробити невеликі вкладення, щоб бути повноправним господарем свого сайту і ні від кого не залежати.
На хостингу Beget я виявив встановлені на сервері “движки” сайтів (CMS). Вибравши потрібну CMS ви можете натисненням однієї кнопки встановити, наприклад, WordPress (блогу), PHP BB (для форуму), Joomla для універсального сайту. Зазвичай я роблю сайти на своєму комп’ютері, а потім закачую на сервер. Але, буває, на локальному комп’ютері все нормально, а на сервері починаються проблеми, розбиратися в яких доводилося кілька годин. То розширення не встановлюються, то з базою даних немає з’єднання.
Як я вже вище зазначив хостинг Beget надає 1 місяць безкоштовного тестування. Цей термін надається, не залежно від того, коли ви оплатили хостинг, відразу після реєстрації, або на 30-й день. Щоденне списання коштів з рахунку почнеться тільки на 31 день. Тому, немає потреби, тягнути до останнього дня з оплатою, щоб використовувати всі безкоштовні дні.
Нещодавно я зіткнувся з таким випадком. До мене звернулися знайомі з проханням, щоб я зайнявся розкручуванням їх сайту. Однак, виявилося, що,тому домен зареєстрував на своє ім’я! На сайті він розмістив наскрізні посилання на свої сайти, тому віддавати сайт в чужі руки відмовився навідріз. Тепер, невдахи-власники сайту постали перед вибором: далі потроху платити за непотрібний сайт, не приводить клієнтів, або, витрачати пристойні гроші за створення і розкручування нового сайту.