Як самостійно створити сайт

12-29-2018

Тепер давайте розберемося з великою різноманітністю сайтів. Їх дійсно багато: від лендінгу до порталу. У цьому розділі ми торкнемося кожен більш-менш відомий вид сайту. Хочемо порекомендувати itlama.com

Лендінгем
Одностранічнік, який, як правило, створений для лаконічного опису якогось товару, послуги або компанії. З технічної точки зору, такий сайт зробити найлегше. Всього одна сторінка, здавалося б, що може б простіше. Але і тут є підводні камені, які ускладнюють процес.

По-перше, якщо писати лендінгем на чистому HTML, то додавання нових матеріалів і зміна старих стане великою проблемою для непідготовленого користувача. До того ж при неправильній постановці прав на файли ваш проект може опинитися під загрозою злому.

По-друге, щоб односторінковий сайт видавав хорошу конверсію, потрібно грамотно все продумати з різних сторін. Просто склепати сайт як потрапило і чекати дива-не має сенсу.

По-третє, просування лендінгу в пошуку в нинішніх реаліях практично неможливо. Органічний пошук може і закине ваш ресурс в топ, але тільки по низькочастотних запитах. А це багато трафіку не принесе, тому всі односторінкові сайти вимагають обов’язкового рекламного просування. Через AdWords і Яндекс Директ.

Взагалі лендінг легко можна створити на конструкторі. Їх багато: Вікс, Тільда, WordPress і т. д. Весь процес створення зводиться до перетягування елементів і роботі всередині зручного редактора. Створити лендінг можна буквально за пару годин. Весь інший час і сили потрібно витрачати на рекламу, настройку цілей в метриках і просування.

Інтернет-магазин
Що таке інтернет-магазин, думаю, пояснювати не потрібно. Люди приходять, люди купують і йдуть. Однак процес створення такого ресурсу можна віднести до складних. Тільки уявіть, магазин на десятки тисяч товарів і кожен необхідно оформити, заповнити опис.

Процес створення інтернет-шопу можна віднести до найбільш трудомістким. Щоб створити дійсно хороший ресурс, доведеться вкласти велику кількість коштів, задіяти багато вебмастерів. Можна, звичайно, зробити все самостійно. Однак в цьому випадку висока ймовірність здійснення помилок. Це призведе до падіння ефективності.

Сайт-візитка
Візитка – це той же лендінгем. Тільки є не продукт або послуга від компанії, а якийсь певний чоловік, його портфоліо. Чому я виділив це в окремий вид? Все просто: нормальна візитка являє собою не одностранічнік з коротким переказом історії діяльності.

Як правило, це багатосторінковий сайт з декількома модулями. Туди обов’язково входить сам лендінг, модуль з портфоліо, Сторінки з більш докладним описом послуг, іноді блог.

По суті сайт-візитка – збірний проект, який може складатися з декількох модулів.

Блог
Блог – це сайт зі статтями та іншими матеріалами від одного або декількох авторів. Ресурс, де ви зараз читаєте цю статтю, теж блог. Як правило, блоги використовуються для самих різних цілей. Хтось веде блоги для себе, хто намагається заробити, інші просувають з його допомогою продукти або послуги