Як розширити балкон.

7-17-2018

Як розширити балкон.

З допомогою розширення лоджій можна отримати кілька додаткових квадратних метрів корисної площі. Збільшення балконів може бути зроблено декількома способами. Найбільш популярними серед них є винос на плиті заснування і розширення по підвіконню. Розширення балконів на плиті і по підвіконню є найбільш популярними, оскільки саме ці способи дозволяють максимально збільшити корисну площу. Для того, щоб вибрати підходящий для вас варіант, слід ознайомитися з перевагами та недоліками кожного з них. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі chernivtsi-city.com.
За допомогою даного методу розширення можна збільшити корисний простір балкона в середньому на два квадратних метри. Точна квадратура безпосередньо залежить від розміру лоджії. Виносний балкон з підстави передбачає демонтаж старого парапету і організацію нового металевого каркасу, який виступає за межі плити з трьох сторін. Подібна конструкція кріпиться до основи за допомогою анкерних болтів. Для її посилення використовується міцна металева труба.
Після того, як подовження конструкції вироблено, можна приступати до організації нового парапету, необхідного для безпеки балкона і його подальшого скління. Схема, необхідна для того, щоб наростити балконну плиту, безпосередньо впливає на безпеку всієї конструкції. Саме тому всі розрахунки, виміри та складання креслення бажано доручити фахівцям. У цьому випадку розширення балкона з підстави плити буде вироблено за правилами, а значить, конструкція зможе витримати велике навантаження.