Як розробити веб додаток

5-25-2019

Как разработать веб приложение
У створенні веб – додатків часто потрібне використання різних фреймворків. У даній статті мова піде саме про них.
Також хочемо вам порекомендувати разработка веб сервисов
З допомогою фреймворків розробка великих надійних обслуговуються веб – додатків стає набагато простіше. Також вона захищає розробників від повторного написання одного й того ж коду знову і знову.
З допомогою фреймворку ви можете реалізувати більшість цих функцій. Наприклад, фреймворк Flask не підтримує бази даних. Для їх використання потрібно окремий модуль. А ось фреймворк Django за замовчуванням підтримує бази даних. Навіщо використовувати фреймворки при створенні веб – додатків. Найчастіше у нас немає часу на вирішення тих проблем, які були вирішені до нас. І тут на допомогу приходять фреймворки. З іншого боку, якщо ви досвідчений веб – розробник, фреймворк може не надавати весь спектр функцій, який потрібен.
Проте ознайомитися з іншими фреймворками не завадить.
У нього досить широкий функціонал, тому ви можете зосередитися на розробці веб – додатків і не думати ні про що іншому. Сайти, створені з допомогою Django, мають справу з високим трафіком (50 тисяч переглядів в секунду і більше). Однак, якщо вам потрібно, ви можете написати свої власні SQL – запити в Django. Також в цьому фреймворку підтримується маршрутизація URL – адрес.
Якщо ви хочете дізнатися про Django більше, прочитайте це. Чи знаєте ви, що такі сайти, як NASA, BitBucket і Pinterest були написані за допомогою Django.
Даний фреймворк призначений для створення веб – додатків. У Flask немає певної бази даних системи або системи ORM. Якщо ви хочете використовувати базу даних, то вам буде потрібно окремий модуль. Flask часто комбінують з SQLAlchemy для використання баз даних.
Платформа підтримує маршрутизацію URL – адрес, шаблони (з Jinja2), управління сеансами і має деякі фішки в області безпеки.
Якщо ви хочете дізнатися про Flask більше, прочитайте це. Чи знаєте ви, що спочатку Flask був придуманий як першоквітневий жарт.
Новий формат залежностей і авторизація за допомогою Flask.
І не турбуйтеся, ми теж не любимо спам. Відписатися можна в будь-який час.