Як робити ставки на спорт

5-18-2021

Новачкам цікаво, чи існують секрети ставок на спорт, які ведуть до успіху і прибутку. Але набагато важливіше на початковому етапі уникнути поширених прикрих помилок. Вивчіть поради, як робити ставки на спорт, щоб перші кроки беттінге не виявилися провальними. Також хочемо порекомендувати пограти в ставки на спорт на сайті https://csbet.gg/ru , тут найкращі шанси на перемогу .

Що потрібно знати для гри в букмекерській конторі

Ринок букмекерських онлайн-послуг неоднорідний. Інтернет-контори не завжди діють сумлінно і відповідально по відношенню до клієнтів. Тому доцільно робити ставки на спорт в букмекерських конторах, які мають офіційну ліцензію і працюють через цупіс.

Одна з помилок початківців беттерів-поспіх при реєстрації для початку гри. Перш ніж грати в букмекерській конторі, зробіть наступне:

 • відвідайте сайт, не реєструючись на ньому;
 • вивчіть, які види спорту представлені в лінії, перелік подій, розпис;
 • прочитайте інформаційний розділ і правила роботи бк;
 • дізнайтеся способи і умови поповнення ігрового рахунку, виведення виграшів;
 • спробуйте заповнити ставковий купон, перевірити як робляться ставки в лайві;
 • порахуйте букмекерську маржу (комісію, закладену в коефіцієнтах) в тих видах спорту і чемпіонатах, які вас цікавлять;

Перед реєстрацією обов’язково вивчіть бонусні пропозиції для нових клієнтів. Часто для отримання таких призів потрібно дати свою згоду або вводити промокод в реєстраційній формі. Упустивши такий момент, ви без опинитеся без вітального подарунка.

Вибираючи бк, почитайте тематичні інтернет-ресурси про ставки на спорт, секрети і поради професіоналів, досвідчених гравців, відгуки клієнтів.

Фінансовий менеджмент: секрети професіоналів у ставках

Найчастіше гра в букмекерській конторі починається з розчарування-швидкої втрати грошей. Не дивно, що головні секрети професіоналів в ставках на спорт полягають у виборі системи фінансового управління ігровим банком.

Наприклад, відомий каппер дж. Р. Міллер, який заробив на ставках мільйони, стверджує, що правильно управляти фінансами набагато важливіше, ніж вибирати результати подій.

Він відстоює вкрай консервативний підхід до використання ігрового банку. Радить ставити не більше 1% від загального розміру депозиту. Необов’язково дотримуватися такого обережного стилю.

Вивчіть фінансові секрети професіоналів в ставках на спорт, виберіть одну з систем управління банкроллом і суворо дотримуйтеся її.

Ключовий фінансовий принцип в беттінге-грайте тільки на» вільні ” гроші. Ні в якому разі не заводьте на депозит в бк кошти, які можуть знадобитися для особистих або сімейних потреб, бізнесу.

Секрети ставок на спорт: коефіцієнти, стратегії, поради професіоналів

Як би добре ви не розбиралися в конкретному виді спорту, це не означає, що ви зможете на цьому заробляти гроші. Для новачків секрет успіху гри в букмекерській конторі багато в чому залежить від повноцінного використання допоміжної, навчальної, експертної інформації:

 • читайте аналітичні огляди, інформаційні та статистичні зведення щодо чемпіонатів, турнірів, змагань, на які ставите;
 • відвідуйте профілі в соціальних мережах спортсменів, де теж можна дізнатися корисні відомості: наприклад, в якій формі і з якою мотивацією підходить тенісист до чергового турніру;
 • виберіть стратегію гри і строго її дотримуйтеся: хаотичність і безсистемність ставок-головна помилка багатьох новачків;
 • не вірте шахраям, які обіцяють вам продати результати договірних матчів, безпрограшні стратегії, залізобетонні способи заробітку і т. Д.

В інтернеті є багато ресурсів, де пропонуються стратегії, секрети ставок на спорт і схеми заробітку на беттінге. До таких порадникам потрібно ставитися з великою обережністю. Якщо ви все-таки хочете звернутися за допомогою до капперів, вибирайте тільки тих, у кого є профілі на сайтах-верифікаторах з докладною статистикою прогнозів.

Психологія спортивних ставок: як грати в букмекерській конторі і уникнути лудоманії

Щоб не зіткнутися з такою поширеною проблемою, як ігроманія, дотримуйтесь таких рекомендацій:

 • не розглядайте гру в букмекерській конторі як основний спосіб заробляти гроші;
 • вибираючи стратегію ставок на спорт, встановіть суворий ліміт за кількістю парі або витрачених коштів в день, тиждень, місяць;
 • не прагніть відігратися будь-якими способами, якщо кілька парі виявилися невдалими;
 • при перших симптомах залежності, не соромтеся звернутися за допомогою до близьких або фахівців.

Як позбутися залежності в ставках на спорт:

Як позбутися від залежності в ставках на спорт: причини, симптоми і стадії лудоманії

Ігроманія в ставках на спорт може зламати життя кожному. Розбираємо причини залежності, дії букмекерів і пропозиції мінфіну.

Будь-який експерт у беттінгу колись був гравцем-початківцем. Головне завдання на початковому етапі — не понести критичні фінансові втрати і не захворіти ігроманією. З досвідом ви зможете виробити власний стиль, вибрати найбільш вигідну стратегію, навчитися робити ставки з холодною головою.