Як робити ставки на доту

7-22-2021

Кіберспорт знайшов чимало прихильників серед сучасних гравців і гемблерів по всьому світу. У цьому виді спорту беттерам особливо подобаються ставки на матчі «доту 2», вони не тільки вигідні, але і захоплюючі – спостереження за ігровим процесом доставляє море задоволення. Багато бк пропонують лінії з високими кефами для парі на https://dota-bet.com/ru/ в режимі онлайн.

Про гру dota 2

Стратегічна багатокористувацька командна онлайн-гра dota 2 від компанії valve corporation з елементами рольової гри набрала величезну кількість прихильників і шанувальників, які тільки беруть участь в ігровому процесі, але і вважають за краще заробляти на улюбленій справі. Нині по ній часто проходять різні спортивні матчі топових команд з вельми привабливими призовими нагородами від кіберспортивних організацій.

100 унікальних героїв зі своїми здібностями, дивовижний внутрішньоігровий світ, яскраві і барвисті битви-ця дисципліна не дарма придбала таку любов беттеров, так як спостереження за ігровими трансляціями по «доті 2» приваблює багатьох. Перший турнір був проведений в 2011 році, тоді призовий фонд склав 1,6 мільйонів доларів. Такі гроші притягують чималу кількість гравців – все більше кіберспортсменів вибирають цю багатокористувацьку гру для того, щоб дістатися до вершин і заволодіти значними призами.

Букмекери також не залишилися осторонь, а кому не хочеться зрубати куш? ставки на кіберспорт dota 2 пропонуються у всіх конторах через високу популярність гри. Всі турніри проводяться з онлайн-трансляцією, чим не шанс укласти парі і передбачити результати події? професійні команди, вигідні нагороди, захоплюючі матчі – і беттери, і букмекери зможуть тут забрати своє.

Види ставок на dota 2

На доту 2 пропонується чимало видів ставок, тут можна спрогнозувати не тільки підсумок матчу, але і деякі інші спортивні події. Найпоширеніші види ставок на доту 2:

  • результат матчу;
  • тотал карт;
  • тотал по вбивствах;
  • тотал по хвилинах;
  • фора по картах.

Як робити ставки в доті? результат матчу-найвідоміший вид, що користується чималим попитом, але для більш витончених беттеров надається можливість отримати прибуток за підсумками карти, за підсумками часу або за статистикою вбивств.

Тотал карт буде актуальний, якщо в турнірі бере участь кілька карт. Беттер може передбачити їх кількість і поставити тб або тм. Тотал по вбивствах – це можливість прорахувати кількість вбивств героїв на обраній карті. Наступний тотал – по хвилинах. Беттери повинні вгадати, скільки триватиме ігровий процес. Ставки на фору по картах кожної команди можна зробити в тому випадку, якщо під час матчу було розіграно більше 1 карти.

Ставки по лініях

В доту 2 ставки на матчі можуть бути на лінії або ж в режимі live. Перший спосіб більш різноманітний, тому як можна передбачити значно більше подій. Наприклад, перед матчем гравець не уявляє, яку стратегію виберуть команди, за яких персонажів гратимуть і скільки карт буде в грі. Нерідко андердоги при визначенні більш виграшною стратегії обходять фаворита і приходять до перемоги, незважаючи на прогнози.

Ставки live

По лініях беттери можуть поставити на результат, на тотал або на фору, проте в режимі live вони вже бачать те, що відбувається і можуть припустити тільки результат. У даній ситуації лайв-режим буде хороший тільки тим, що гравці можуть передбачити переможця, вони бачать стратегії учасників і персонажів. Такі ставки мають підвищений рівень безпеки і ймовірності, хоча варто враховувати і те, що ігровий процес може придбати абсолютно несподіваний поворот, тоді беттер залишиться в програші.

Як робити ставки на доту 2?

Перед турніром потрібно вивчити розклад матчів, дізнатися про професійні успіхи учасників команд, провести передматчеву аналітику. Успішні прогнози на ставки доту 2 повинні враховувати статистику минулих зустрічей команд, якщо такі були, дізнатися про заміни в колективах та інших новинах про майбутній турнір.

За роки проведення такого турніру не було утворено жодного явного фаворита-кожна команда допускає свої помилки, в них відбуваються заміни гравців. Тому необхідно досконально вивчити всі відомості про всіх супротивників, щоб спрогнозувати можливі результати матчів.

Висновки

Регулярні вбивства, бійки за вишки або руни, зміни стратегій, різні тактики гравців і команд в цілому, смерті кур’єра, серії вбивств – цей вид кіберспортивної дисципліни представляє видовищні і різнобразні матчі, які можуть закінчуватися будь-яким результатом. Якщо беттер тільки прийшов в бк і не знає, що таке доту 2 і як робити ставки на гру, варто подивитися за ігровими трансляціями, і тільки потім починати парі. Тут удача не зіграє-беттер повинен сам розібратися в ігровому процесі, щоб всі угоди були укладені належним чином. Тільки досвід і спостережливість принесуть гравцеві справжнє багатство!