Як робиться раслабляющий масаж.

10-10-2018

Як робиться раслабляющий масаж.

Сучасна людина дуже страждає від малорухливого способу життя. І не просто сидимо, а зсутулившись, н еудобной неприродній позі. Щоб швидко позбутися від неприємних симптомів, можна вдатися до допомоги масажу. Розслабляючий масаж спини – дуже приємна і корисна процедура. Єдиний недолік такого способу релаксації – його неможливо виконати самостійно. Доведеться попросити когось із домашніх допомогти вам розслабитися. Освоїти масаж спини може кожен. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі four hands massage manhattan.
Тут не така ніжна шкіра як на обличчі, і менше біологічно активних точок, ніж на шиї. Щоб домогтися розслабляючого ефекту, не потрібно застосовувати якісь складні техніки. Навіть звичайне погладжування викличе прийняття відчуття. Виконайте кілька погладжуючих рухів від попереку до плечей і назад, проводячи по всій спині долонею. Рух знизу вгору повинно бути достатньо інтенсивним, а зверху вниз – більш м’яким. Далі переходите до поглаживанию плечей від шиї до передпліччях.
Виконуйте інтенсивні погладжування ребрами обох долонь. Розводите руки в різні боки, тримаючи їх паралельно один одному. Рухайтеся по діагоналі, спочатку справа наліво, потім зліва направо. Виконуйте такі ж рухи, як при поверхневому доторканні, але більш інтенсивно і за напрямком від бока до хребта. Особливо ретельно слід розтирати область плечей і шиї. Спочатку розітріть обома руками одну сторону, потім іншу.