Як просунути сайт в пошукових системах?

11-12-2018

Ваше завдання — оповістити цільову інтернет-аудиторію про те, що ви невимовно гарні: ваш товар самий класний, послуги найвигідніші, а компанія найнадійніша.
Для вирішення завдання мало придбати оригінальний домен, створити зручний і красивий сайт і розмістити його на самому якісному хостингу. Хочемо порекомендувати просунути сайт тут

Для того, щоб люди дізналися вас і оцінили ваші старання необхідно добряче попрацювати: або знайти тих, хто знає як просунути сайт в ТОП-10 Яндекса або заморочити самому. Якщо ви з “сильних і незалежних”, то стаття буде вам корисна: тут зібрано все, що може знадобитися для того щоб розкрутити сайт самому.

Яка у вас CMS?
Зараз пояснимо, чому це питання таке важливе: справа в тому, що багато сайтів, які роздають поради на тему того, як просувати сайт в пошукових системах, лише вводять вас в оману. До питання просування потрібно підходити комплексно і індивідуально. Всі поради по розкрутці можуть бути тільки загальними, бо цінні рекомендації можна дати лише глянувши на сам сайт.

Отже, щоб говорити однією мовою, пояснимо: майже всі сайти в мережі Інтернет будуються на базі CMS.

CMS — це програмне забезпечення для управління контентом. Програма, яка генерує сторінки, відображаючи їх користувачеві, і разом з тим допомагає власнику без будь-яких проблем керувати сайтом.

Це потрібно знати: SEO вимоги до CMS
Швидкість завантаження сайту. Ваш ресурс повинен швидко завантажуватися — кому сподобається томливе очікування? Швидше за все, користувач відразу закриє вкладку і більше не захоче відвідувати ваш “довгий сайт”. У пошуковиків такий сайт теж не викличе симпатії. Так що швидкість завантаження можна сміливо назвати одним з факторів ранжирування (характеристики алгоритму пошукового робота, допомагають оцінити сторінку веб-ресурсу і справедливо визначити його місце в пошуковій видачі).

Можливість прописати мета-теги, а саме: title, description і keywords. Останні два в ранжируванні не беруть участь, але тайтл принципово важливий. Просто неможливо уявити як можна просунути сайт в ТОП 10, не враховуючи даний фактор. Справа в тому, що мета-теги розповідають пошуковим роботам, що знаходиться на сторінці (в них теж є ключі). Нагадаємо, що мета-теги повинні бути унікальні, як, власне, і все, чим ви наповнюєте свій сайт.

Наявність ЧПУ (людині зрозумілий URL) —так званий адресу сторінки, простий і зрозумілий, що відображає зміст. Добре, якщо ЧПУ містить ключову фразу, по якій просувається сторінка. Врахуйте, ваша CMS повинна підтримувати функцію генерації ЧПУ, який можна коригувати.

URL також повинен бути унікальним: ніяких дублів! Нехтуючи цією порадою ви ризикуєте відчути на собі санкції пошуковиків і втратити вагу сторінки.

Можливість прописати теги alt і title зображень, що публікуються на сайті.

Перед тим як почати просувати сайт в пошукових системах, вивчіть базові рекомендації наших фахівців, вибравши потрібну CMS.

MODx
Simpla
WordPress
WIX
UMI
1C Bitrix
AMIRO
Drupal
Як просунути сайт в пошукових системах Яндекс і Google? З чого почати?
Ось, грубо кажучи, «три кити», на яких все тримається.

Семантичне ядро сайту
Ви повинні проаналізувати сайти конкурентів близьких Вам за тематикою і виявити їх ключовики. На основі аналізу вам необхідно правильно визначити список ключових запитів, за якими ви плануєте подальше просування. На низькочастотних запитах свіженький сайт може відразу доїхати до топ 10 (20). Частотність ключових запитів легко дізнатися за допомогою Wordstat і AdWords.

Внутрішня оптимізація сайту
Звичайно, реєстрація доменного імені, збір семантичного ядра і розподіл ключів на групи також належать до внутрішньої оптимізації.

Що ще необхідно для того, щоб оптимізувати сайт?

Написати оптимізовану статтю під кожну групу запитів (або один ключовий запит). Одна сторінка, одна стаття, одна група ключів.
Зробити перелінковку щоб розподілити вагу по сайту. Кожне посилання має включати правильний текст (анкор). Правильний анкор-це той, який містить ключовий запит сторінки, що просувається.
Ще одне питання, вартий уваги: вам необхідно перевірити «биті» посилання і видалити їх.
Зовнішня оптимізація сайту
Зовнішня оптимізація сайту заснована на одній меті: отримати максимальну кількість зворотних посилань на сайт. Звідки повинні вести ці посилання? Найкраще, якщо це будуть близькі за тематикою сайти. Важливо! Текст посилання повинен містити ключ. Також ви можете написати тематичні статті для сайтів, де можна розмістити статтю безкоштовно.

Виконання всіх умов дозволить вам просунути сайт в пошукових системах Яндекс і Гугл: позиції в пошукових системах помітно підскочать, а слідом з’являться нові відвідувачі.Щоб випадкового відвідувача перетворити в постійного клієнта / абонента, ви повинні підтримувати і оновлювати свій сайт: систематично додавати цікавий контент, спілкуватися з користувачами, стежити за позиціями.

Існує головне правило, згідно з яким свіжий веб-ресурс на новому домені може дотягнутися до Топ пошукової системи. Воно звучить приблизно так: на сайті повинна бути тільки унікальна корисна інформація.