Як правильно зробити ставку на матч.

4-16-2018

Як правильно зробити ставку на матч.
Дізнайтеся що таке фора в ставках на футбол і в чому полягає відмінність від ставок на тотал. Які види фори існує і як робити ставку. Негативна. Це може бути -1, -1,5. Гравець повинен до старту гри передбачити виграшну команду. Приміром, у матчі бере участь Реал Мадрид – Леванте, то якщо ви зробите ставку на фору 1 (-2,5), то тим самим ви говорите, що Реал повинен здобути перемогу з різницею у 3 голи. При виході іншої події ви програєте. Нульова. В якості прикладу візьмемо дербі – Манчестер Юнайтед проти Манчестер Сіті. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Бонусный код leonbets.ru.
Якщо поспостерігати за іграми, то можна зробити висновок, що Юнайтед грає краще суперників, отже, слід ставити на фору 1 (0). Така ставка буде означати, що ставка буде виграшною, якщо МЮ візьме матч з рахунком 1:0, 2:1, 3:2. У випадку нічиєї, гроші зі ставки повертаються гравцям. Позитивна. Фори, мають знак плюс, здійснюють роботу за таким же принципом, що і мінусові, але лише навпаки. В якості прикладу розглянемо футбольні команди Еспаньйол і Барселону. Ви заздалегідь вже в курсі того, що основний склад гравців першої команди перебувають у бойовій готовності і зможуть дати гідну відсіч суперникам.
І в цей же час ви в курсі, що Барселона на даний момент позбавлена головних гравців, наприклад, Мессі, Іньєста. Отже, логічно ставити ставку на фору 1 (+1,5). У випадку нічиєї (1:1,2:2) або ж Барселона візьме мінімальну перемогу (0:1, 1:2), то ви заберете приз. Тотал займає лідируючі місця серед інших типів ставок. Букмекерські контори готові запропонувати своїм клієнтам безліч різних тоталів.