Як правильно виконувати масаж.

10-10-2018

Як правильно виконувати масаж.

І давно відомо, що при регулярному масажі голови волосся починають краще рости, стають більш здоровими і блискучими, адже у волосяних цибулин поліпшується кровопостачання, що не може не позначитися на зовнішньому вигляді волосся. Масаж голови сприяє поліпшенню кровообігу шкіри голови і обміну речовин, також під час масажу шкіра краще засвоює кисень і корисні речовини з лікарських препаратів, що сприяє зміцненню і росту волосся, додання їм здорового і красивого вигляду. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі общий массаж.
Так що якщо хочете мати здорові і блискучі волосся без лупи – регулярно робіть собі в домашніх умовах масаж шкіри голови. Однак, щоб масаж голови приносив більше користі, необхідно його робити правильно і регулярно, обов’язково звертаючи увагу на протипоказання, якщо такі є. Масаж голови роблять поверх волосся. Масаж шкіри голови принесе користь абсолютно всім, крім тих, у кого жирний тип волосся, так як він покращує працездатність сальних залоз і це призведе до ще більшого забруднення волосся.
Також не варто виконувати масаж при наявності на шкірі голови ушкоджень, грибка або гнійників і при запальному захворюванні шкіри. Ні в якому разі масаж не можна робити людям, у яких спостерігається облисіння, так як він тільки посприяє якнайшвидшому випадання волосся. Його варто робити тільки в цілях профілактики облисіння. Не варто робити масаж і людям, страждаючим гіпертонією.