Як правильно вибрати квартиру для житла.

4-12-2018

Як правильно вибрати квартиру для житла.
При покупці квартири, безумовно, дуже важливо знайти вигідну пропозицію, щоб не переплачувати, і перевірити всі юридичні нюанси, щоб житло не мала сумнівну репутацію. Як правило, про комфорт кажуть в останню чергу — і даремно. Якщо ви збираєтеся жити в купленій квартирі, то вона повинна бути зручною і спокійним для всіх членів сім’ї. Отже, давайте розберемося, як вибрати хорошу квартиру. На останньому поверсі — може текти крышаКрышу — дізнатися, коли її останній раз ремонтували. Подивитися стіни — якщо дах регулярно тече, стіна буде сирого або зі слідами води. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://novyeteremki.com.ua/.
Поговоріть з бабусями на лавці — тільки так ви дізнаєтеся, про що промовчав продавець. З іншого боку, поставтеся до їх даними критично. Наскільки доступна транспортна розв’язка — наявність зупинок, зручного проїзду для авто, стоянки поруч. Дивитися квартиру потрібно саме вдень при хорошому освітленні — так ви зрозумієте, наскільки світла квартира. Вечірні сутінки завжди вигідно відтіняють навіть недоліки житлоплощі, тому вечір — не найкращий час для огляду. Візьміть з собою фотоапарат і «прощелкайте» всі недоліки.
За фотографіями можна буде порівняти з іншими варіантами вже вдома, через пару днів, коли перші емоції та враження вляжуться. Тоді можна об’єктивніше побачити, яка квартира краще. Обов’язково постежте вид з вікон — на яку сторону виходять, що ви бачите у дворі. Якщо у вас є діти, вам може бути важливо бачити дитячий майданчик з вікна або з балкона. Якщо одна кімната прохідна, то це підійде тільки бездітним мешканцям. Доведеться робити перепланування. Санвузол роздільний зручно.