Як правильно вибрати фарбу для поверхонь.

9-3-2018

Як правильно вибрати фарбу для поверхонь.

Добре знання і розуміння особливостей різних видів фасадних фарб допоможе Вам визначитися з вибором і правильно купити фарбу. Одним з перших кроків, Вам потрібно чітко визначити для чого Ви фарбуєте фасад, тобто, яких цілей Ви хочете досягти (наприклад, для обробки системи утеплення, реставрації, санації). Наведемо опис одного з провідних виробників фасадних фарб, компанії Baumit, у якого в асортименті присутні всі три види фарб. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі автомобильная краска.
Паропроникність цих фасадних фарб не дуже висока. Акрилові фарби підходять для нанесення на мінеральні й органічні основи. Винятком є вапняні і силікатні підстави. Силікатні фарби – це фарби на основі рідкого калієвого скла. Фарба не створює плівки і відмінно пропускає пари вологи, що дозволяє застосовувати її на фасадах, теплоізольованих пінопластом. Силікатні фарби застосовуються також для довговічною і водостійкою фарбування всередині приміщень.
Серед особливостей даного матеріалу слід відзначити те, що силікатна фарба володіє гарною світлостійкістю, не розтріскується при висиханні (еластична). Також, на відміну від акрилових, силікатні фарби можна наносити і на вапняні підстави, підвищуючи атмосферостійкість зовнішнього покриття. Якщо до покриття пред’являються високі вимоги по паропроникності (наприклад, фарбування будинків з поганою гідроізоляцією фундаментів) доцільно застосувати силікатну фарбу.