як познайомитися з дівчиною

6-3-2020

 


Як познайомитися з дівчиною? Для багатьох чоловіків це завжди був і є дуже важливе питання. І, рано чи пізно, тобі як чоловікові доведеться її вирішувати. Тому, що дівчата за тебе це робити не будуть. Тому, в цій статті я хочу тобі допомогти з вирішенням цього питання. Також хочемо вам порекомендувати познайомится на сайті single ukrainian women  

Як відомо, це люди, які бережуть свій час і мають більш розвинений математичний склад розуму. На основі цього я склав інструкцію по знайомству з дівчатами, за якою знайомство проходить швидко і покроково.

Інструкція складається із семи послідовних кроків, виконуючи які ти отримаєш результат. Але, варто розуміти, що будуть і ті дівчата, які не захочуть з тобою знайомитися. В цьому немає нічого страшного, просто сприймай це як досвід, і в довгостроковій перспективі це тобі допоможе.

1. Правильно підійди

Не потрібно вистрибувати перед дівчиною з-за рогу або починати з нею розмову за її спиною. Такими діями ти можеш гарненько її налякати, і вона може навіть з тобою не заговорити. Та й сам ти можеш розгубитися від її негативної реакції, і все зіпсувати.

Підійди до неї акуратно збоку, трохи обігнавши і злегка повернувши корпус свого тіла, почни з нею розмову. Так вона буде тебе бачити, і ти не будеш порушувати її особистий простір.

2. Привітай дівчину

Почни ваше спілкування з простого слова «Привіт». З самого початку починай спілкуватися з дівчиною на «ТИ». Практично всі дівчата на це реагують нормально. Вкрай рідко, хтось може тебе в цьому дорікнути. Навіть якщо це сталося, то не марнуй часу. Тобі просто треба дати якесь логічне пояснення і швидко змінити тему.

Наприклад, дівчина тобі каже: «Ми вже на ти?». Значить, ти повинен їй сказати: «Так, так зручніше. Так, це нормально. Так, мене до речі звуть…». І далі ти змінюєш тему розмови, а не намагаєшся її переконати в тому, що розмовляти на «ТИ», це нормально.

Спілкування на «ТИ» буде виглядати більш впевнено з твого боку. Але, якщо ти і так відчуваєш себе досить впевнено, то можеш спробувати починати спілкування на ВИ. Це теж нормально, але на «ТИ» трохи простіше.

Також не потрібно вибачатися і пробачити прощення. Тобто не треба казати так: «Добридень, дівчино! Вибачте мене, будь ласка, не хотів вас турбувати».

Тобі не потрібно вибачатися за те, що ти підійшов познайомитися.

Дівчата не люблять таких хлопців. При такому підході, вона тобі просто скаже: «який Ти хороший, мені так приємно, але у мене є хлопець».

3. Зупини її

Коли ти почав спілкуватися з дівчиною, то спробуй її зупинити. Це потрібно для того, щоб ти міг дивитися на дівчину, а не з боку, і побачити зацікавлена вона в тобі чи ні.

Відштовхуючись від її поведінки, ти будеш розуміти, на якому рівні бесіди ти знаходишся. І відповідно будеш знати, як тобі діяти далі. Варто доторкатися до дівчини чи ні.

Коли ти торкаєшся до дівчини, ти можеш побачити одну з трьох реакцій: так, ні, нейтральна. Так от, коли ти отримав «НІ», важливо зробити наступне. Ти повинен привести який-небудь логічний аргумент, чому ти це зробив, і проявити емпатію. Наприклад: «Вибач, у мене гарний настрій».