Як почистити ноутбук

6-26-2019

Как почистить ноутбук
Ми знаємо, як почистити і очистити, випрати і відіпрати, помити, відмити і відтерти.
Також хочемо вам порекомендувати чистка ноутбука
Ми знаємо, як почистити і очистити, випрати і відіпрати, помити, відмити і відтерти.
Ноутбуки експлуатуються в умовах постійного підвищеного впливу пилу і бруду – це плата за мобільність пристрою. На вулиці або в транспорті, на підлозі в залі або на столі в кухні – він практично притягує до себе брудні відбитки рук, пил і сміття. Тому чистити ноутбук доведеться регулярно. В домашніх умовах почистити його зовсім не складно.
Перш ніж почистити ноутбук, вимкніть його і від’єднайте від нього блок живлення. Змочіть шматок тканини без ворсу у воді. Добре відіжміть ганчірку, щоб вона була злегка вологою. Протріть зовнішню поверхню комп’ютера, щоб очистити її від пилу і бруду. Не допускайте попадання вологи всередину портів і роз’ємів. Таким же способом можна протерти екран і почистити тачпад ноутбука. Не розпорошувати воду безпосередньо на екран. Змочіть ганчірку, а потім витріть всю грязь.
Відбитки пальців та плями з ноутбука можна видалити 50% розчином медичного спирту і дистильованої води. Не бризкайте розчин на комп’ютер – змочіть їм ганчірку. Якщо у вас немає бажання самостійно робити очищуючий розчин, купіть засіб для чищення РК – екранів у магазині електронної техніки. Клавіатура ноутбука – це справжній пило – і грязесборник. Її потрібно чистити найчастіше. Для того щоб зробити це, прочитайте наше керівництво Як почистити клавіатуру ноутбука.
Перш ніж чистити ноутбук, вимкніть його і від’єднайте від нього блок живлення. Протріть м’якою ганчіркою (серветкою) всі вентиляційні отвори, порти і роз’єми ноутбука від накопиченої на них пилу. Пропилососьте всю поверхню і щілини ноутбука з використанням щілинної насадки. Статична електрика може вивести чутливу електроніку з ладу.
Якщо в портах/ роз’ємах вашого ноутбука щось застрягло, з допомогою сухої зубної щітки (можна використовувати стару) з м’якою щетиною обережно очистіть їх. Якщо видалити сміття не виходить, злегка змочіть щітку спиртом. Перш ніж підключати до роз’ємів (портів), дочекайтеся повного висихання.
Не використовуйте спреї, аерозолі та абразивні матеріали для очищення поверхні комп’ютера. Всі вони можуть залишити сліди подряпин, які не можна буде видалити. Стиснене повітря добре використовувати для видалення частинок бруду і пилу з важкодоступних місць ноутбука. Але при цьому дотримуйтесь підвищену обережність, сильний потік повітря може пошкодити чутливу електроніку.