Як отримати статус Human: верифікація в NIMSES

389

Доброго дня. 21 червня 2017 року вийшло чергове оновлення програми Нимсес. Крім незначних візуальних змін додалася необхідність підтвердження особи. Що ж таке верифікація в Nimses, як отримати статус Human (Людина) і відкрити поки заблоковані можливості унікальної соціальної мережі?

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Суть верифікації
  • Як пройти верифікацію Nimses?
    • Відео інструкція

Суть верифікації

Щоб у майбутньому Ви могли безперешкодно користуватися послугами сервісу Nimses Goods (купувати / продавати реальні товари за німи), потрібно довести, що Ви є реальним користувачем, а не комп’ютерним ботом.

Варто відзначити, що всі “ангели” (відомі блогери, зірки шоу-бізнесу та інші публічні особи) автоматично отримали статус “Human”. І тепер саме від них залежить процес верифікації інших користувачів.

“Ангели” можуть підтверджувати особистості інших людей. Як тільки шість чоловік прийме Ваші запити, Ви станете “Людиною” і зможете брати участь в підтвердженні інших юзерів. Тобто, чим далі, тим швидше буде відбуватися процедура.

Як отримати статус Human: верифікація в NIMSES

Завантажити програму можна за посиланням, а якщо вказати при реєстрації код запрошення — g12hh3haor, то можна відразу отримати більше 1000 нимов на рахунок.

Як пройти верифікацію Nimses?

Коли Ви заходите у свій профіль, то бачите під своїм фото шість порожніх кружечків і напис “Верифіковано 0 з 6”:

Як отримати статус Human: верифікація в NIMSES

Натиснувши на кнопку “отримати”, Ви зможете надіслати запити знайомим або скористатися пошуком. Але тільки врахуйте, на добу видається тільки три спроби. Тобто, якщо Ви разошлете пропозиції, то не факт, що вони будуть схвалені.

Як робив я? спочатку я через пошук знаходив людей зі статусом “Human” (в профілі буде відповідна зелена напис) і писав їм повідомлення з проханням підтвердити мою особистість. Відповіді отримував різні: хтось погоджувався допомагати безкоштовно, інші просили за подібну послугу від 500 до 2000 нимов.

Тобто, у Вас є два шляхи:

  • Розсилати на добу за 3 запиту в надії, що хтось відгукнеться. Скажу відразу. це не самий швидкий спосіб. Хоча, я зайшов в розділ “Ангели Nimses” і запросив допомогу в однієї з найвідоміших співачок Росії (не буду розкривати її особистість). У повідомленні я написав, що готовий вирішити її проблеми з комп’ютером в обмін на підтвердження. Звичайно ж, я просто вирішив пожартувати. Але яке було моє здивування, коли ця “зірка” погодилася! Упс, здається тепер я її щось винен…
  • Другий метод більш витратний, але ефективний. Діліться віртуальними грошима з тими, хто вже отримав статус “Human”. Але не смітите нимами даремно, спочатку відправте користувачеві повідомлення із проханням. Не одному, двох, а відразу десяткам. Наприклад, я в рядок пошуку вводив ім’я “Маша” і писав всім підряд. Потім брав інше ім’я і теж розсилав повідомлення. Через кілька годин вдалося отримати “хумана”, витративши всього 4000 нимов. Легко відбувся!

Після цього відкрився доступ до оформлення передплати на “Музику”. А найближчим часом можна буде користуватися магазином “Nimses Goods”.

Розробники вже анонсували наступний етап – “Ідентифікацію”, який стане доступний після наступного оновлення для всіх користувачів, які пройшли верифікацію Нимсес. Що саме являє собою ідентифікація – поки невідомо. Швидше за все, потрібно буде вводити особисті дані, відправляти скан-копії паспорта. Хотілося б, щоб до цього не дійшло!

Рекомендуємо:

  • Як підключити ноутбук до телевізора по HDMI
  • Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно
  • Nimses — соціальна мережа з можливістю заробітку

Відео інструкція

Подивіться наступний ролик, щоб краще зрозуміти суть того, що відбувається.

З повагою, Віктор!

Як отримати статус Human: верифікація в NIMSES