Як організувати захід.

7-17-2018

Як організувати захід.

Тут, звичайно, багато в чому визначає всі погода. Масові спортивні заходи краще проводити на відкритому повітрі, але марафон за листопадовим калюжах, швидше за все, мало кого надихне, а для лиж ще зарано. Можна ризикнути і придумати концепцію в стилі «танки бруду не бояться» з фінішем у Сандуновских лазнях, але такий захід стане елітним, і учасників потрібно буде підбирати і запрошувати персонально. Восени більше шансів на успіх мають турніри, які можна проводити в закритому приміщенні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі khmelnytsky.com.ua.
У цьому випадку, щоправда, важче буває досягти ефекту масовості, і на перший план виходить тема конкуренції, але це можна скорегувати правильної комунікацією. Наприклад, влаштувати змагання зі стрільби з лука серед непрофесіоналів під гаслом . Подбайте про те, щоб на заході був ролл – ап вашого фонду, а краще декілька, якщо приміщення велике. Якщо захід проводиться на відкритому повітрі, тоді рол – апи повинні бути як мінімум на старті і на фініші.
Найзручніше, щоб тут же була стійка з флаєрами та буклетами фонду. Підготуйте для кожного учасника добірку, яка включала б і пам’ятну грамоту, і буклет, що розповідає про ваших програмах. Інформація про те, що за захід проходить, повинна регулярно повторюватися через гучномовець, якщо воно буде на вулиці, або ведучим в мікрофон, якщо в приміщенні. Номери учасників, листи реєстрації, навіть просто пляшки з водою — про все це потрібно подбати заздалегідь.